soğuk hava da içlik giyimi hk.

merhabalar duyurunun güzel insanları,
kışın ava gittiğimizde, sıcak tutan hafif şeyler giyinmek avantaj sağlar.
bir arkadaş bunların işe yarayacağını söyledi www.morhipo.com ama sizin görüşleriniz nedir? işe yarar mı? veya fiyat/performans olarak tavsiye edebileceğiniz ürün var mıdır?
tanrı odin sizleri korusun.

Ben bunların çok işe yarayacağını sanmıyorum. En azından termal içlik kadar.

  • himmet dayi  (29.06.17 17:17:22)
naylon bu. himmet dayinin dediği gibi termal alın, yünlü olsun.

  • blue eyes white dragon  (29.06.17 17:30:03)
Tchibo'dan termal içlik almıştım. Askerde hayatımı kurtardı. Tamam hipotermiden ölecek soğuk yok ama buz gibi havada, küçücük kulede minimum hareket ve 0 ısınma aracı ile nöbet tutarken öyle hissediyor insan :)

  • nawar  (29.06.17 17:39:35)
Decathlonun içi polarlı av pantolonları muhteşem. -10 derece olanları da var ama onlar aşırı yakıyormuş çok soğuk karlı yere falan gitmiyorsan. İçlik de en güzeli has yün bursa İçlik.

  • hasmetizm 2046  (29.06.17 18:05:27)
askerde polar içlik dağıtmışlardı ilk günler alta pijamayla çıktığımda donarken onları giyince hamamda gibi olmuştum.

  • bohr atom modeli  (29.06.17 18:11:39)
termal veya yün içlik al. veya yün dedim ama bilmiyorum belki termal olanlar da yündür. ben siirtte askerken nöbette kullandım uzun süre, en sıcak tutanları onlardı. böyle tayt gibi vücudunu sıkıca saranları falan alma, daha da üşütüyor.

  • baharat  (29.06.17 18:11:59)
Termal iclik her kış giyerim

  • all girls dream  (29.06.17 18:13:14)