Araba Sorusu

Merhaba, sıfır araba almayı düşünüyorum sizce hangisi daha mantıklı

Istanbul şehir ici kullanılacak, uzun süre kullanmayı düşünüyorum

@ toyota yarış

@ skoda fabia

@ honda jazz

Teşekkurler

diğerlerinden biraz daha pahalı ama jazz alırdım ben olsam. hybrid olacaksa yaris de olabilir.

  • battal gemalmaz  (28.06.17 17:12:11)
net bütçe nedir hocam? yok 10 milyar üstünü veririm şunu alırım falan gibisinden değil. direkt net bütçe önemli.

bu listelediğiniz araçlar içinde fabia daha iyidir, otomatik olanları için konuşuyorum.
  • skid row  (28.06.17 17:12:49)
capon olsun bi kere. yarış küçük, caz iyidir.

  • soft  (28.06.17 17:12:52)
@skid row otomatik düşünüyorum bütçe max 70 bin

  • intern in the house  (28.06.17 17:15:01)
renault megane sedan öneririm.

  • ernesto sparrow  (28.06.17 17:27:26)
3 ü de güzeldir. Çok talihsiz değilsen bunlardan seni üzse üzse sokda nın DSG si üzer
oda belki. İlla şunu de dersen Jazz >> Yaris >> Skoda.

  • fyodor dostoyevski  (28.06.17 17:54:59)
Bir jazz kullanicisi olarak ic alan ferahligi ve bagajla jazz onde. Yarislerde bagaj cok cok ufak. Skodaya dair fikrim yok.

  • solenkol  (28.06.17 19:18:44)