[]

Ankara ortodonti

Çocuk ortodontiye gideceğiz diş teli için. Şunlar var

Gazi
Ankara
Hacettepe
Başkent
75. Yıl
Osmanlı
Tepebaşı
Gölbaşı

Bunlardan hangisine randevu alalım. Randevuyu en erken tarihe verene mi gidelim.

 
Ah be güzel kardeşim. Bu mesaj ne kadar yolun başında olduğunun göstergesi olan, ne kadar naif bir mesaj. Ben sana olacakları söyleyeyim kardeşim; Bir kere şu 75.yıl, osmanlı, tepebaşı, gölbaşı vs bunları en sona at. Hacettepede çocuğu önce bir muayene edecekler, iletişim bilgilerini alacaklar, seni arayacaz diyecekler ve asla aramayacaklar. Ankara, Gazi keza öyle. Başkent bunlar içinde yaptırma olasılığın en yüksek olan yer, oraya da fark ödeyeceksin. Ha bu arada nerede yaptırırsan yaptır bu tedaviyi malzeme parasını sen ödeyeceksin. Ama şunu söyleyeyim; eğer şanslıysan pedodonti bölümünde kısa süreli ortodontik tedavi diye bir işlem var belki bununla kurtarırsın, bu olasılığı mutlaka araştır. En sonunda ise burada "Ankarada bildiğiniz iyi özel ortodondist arıyorum" başlığı açman çok muhtemel hazırlıklı ol.


  • primetime  (28.06.17 11:56:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.