Buzdolabı ve çamaşır makinası alacağım-2.000 tl bütçem var

Selamlar, buzdolabı ve çamaşır makinası almayı düşünüyorum. Toplam bütçem 2.000 tl. Yakın zamanda almış olanlar varsa marka model vs tavsiye edebilir misiniz?

2 kişi kullanacağız, ikisinin de büyük bir şey olmasına gerek yok. Çamaşır makinasında çok kısa bir yıkama programı olması öncelikli tercihimiz. ( 15dk mesela)

İkisini de altus almıştım 3 sene önce toplam 1500e gelmişti, hiç bozulmadılar sorun çıkarmadılar mutlu mesut yaşayıp gidiyoruz.
En kısa program 30 dk civarı oluyor, ancak daha pahalı çok programlı falan makinelerde gördüm 15 dklık program.

  • bir nick var benden iceri  (27.06.17 22:40:02)
izmirdeysen yazlıktan çıkan 3 aylık samsung buzdolabı var onu vereyim 1000 tl ye sana . mağazada 1900 gibi fiyatı.

  • illegalstar  (28.06.17 04:52:19)