bodum french press

...içindeki cam kırıldı :(
geçmiş duyurulara baktığımda araştırılmış ve bulunamamış olduğunu görüyorum ama tekrar sormak istedim, belki bilen, duyan, gören olmuştur.

Bodum french press yedek camını nerden bulabilirim dersiniz?

Teşekkürler

Hala yok, bunlar yedek parçası olmayan ürünler. En azından Türkiye için öyle.

  • angelus  (27.06.17 11:35:39)
dünyada da yedek parcasi yok. var aslinda ama kendisinden pahali.

  • kurnaz  (27.06.17 11:49:38)
Yenisini alıyoruz maalesef.

  • devilred  (27.06.17 12:22:24)
Sadece camı kırıldı diye bütün mekanizmayı atmaya göynüm elvermiyor bi türlü.
Zipziyan :(

  • neynep  (27.06.17 12:45:05)
Bütün mekanizma dediğin zaten iki parça: Camı ve filtresi. Filtreyi de atmazsın yedeklersin, yenisinin filtresine bir şey olursa eğer onu kullanırsın. Her türlü kazançdasın yani win/win.

  • angelus  (27.06.17 12:55:46)
Bence de tüm mekanizmayı atmayın, nasılsa başka bir parça bozulduğunda yeni FP almamış olursunuz. :-)

Karıştırırken metal kaşık mı kullanıyorsunuz? Tahta deneyebilirsiniz.

Bu ürünlerin makinede yıkanması da genel olarak önerilmiyor.
  • hana bi  (27.06.17 23:50:40)
yok, düştü, kırıldı. hep de elde yıkadım :,(

  • neynep  (28.06.17 12:12:56)