Antalyadan arabayla çıksam yola

Konyaaltından çıkış yapsam göynük, kemer, tekirova vs ilerisi için nereleri önerirsiniz? Daha uzağona gitmedim buraların. Şöyle güzel yerlerde rakı içeyim, sokaklarında gezip yerel yemekler yiyeyim falan istiyorum. 3 günlük iznim var, konaklamayı o gece nerdeysem orda yapacağım. Özellikle güzel, sakince, keyifle rakı içebileceğim mekanların olduğu yerler olsa. Google görsellerde çıkan yerler gibi.

Önerebileceğiniz bi rota var mı? Manavgat tarafından değil de, kemer tarafından çıkışa göre :)

adrasan derim
kaş derim
finike derim
  • liriamer  (27.06.17 03:19:55)
Kesinlikle kas diyorum ben, oralara kadar uzan. Cok muhtesem dogal yerler bulursun zaten ondan sonra kaptir git yada gel. Belkide turkiyenin en guzel yerlerinden su kemer-kas arasi. Adeta cennet.

  • goodenuff  (27.06.17 05:11:22)