maxi scooter sürücüleri buraya

merhaba

sym joyride200i alacağım bu hafta.
2015 model 26.000 km de 2015 model.
kavrama parçası ve bir kayışı yeni değiştirdiğini söyledi satıcı.
satıcı da yabancı değil.

7.000 liraya alıyorum.

bu motoru nasıl bilirsiniz? en fazla sahile inmelik kullanacağım şimdilik. lastikleri michelin falan.

fiyatı nasıl mesela sizce?

ilk defa scooter alacağım. liseden beri hayalim on yıllar geçti.

bugün yarım saat bir saat trafiğe kapalı alanda kullandım. güzel bir alet gibiydi.

tüm cevaplara tikler peşin.

tekeriniz düz bassın :)

fiyatta bi anormallik var gibi. fazla düşük sanki.

SYM iyidir, servisi fena değildir, sorun nispeten az çıkarır. Elbette bi yamaha, piaggio ya da honda değil ama keyif ve konfor verir diye düşünüyorum.

Genel anlamda iyi lakin kendi özeline odaklanıp çılgın bir SYM ustasına 250 TL vereceğini söyleyip baktırmanı şiddetle tavsiye ederim.
  • jadle  (26.06.17 03:10:57)
@jadle

bence joymax 250 ile karıştırıyorsun. joyride'ın piyasası bu şekilde. bi de sırf kontrol için 250 TL de çok fazla.

sorunun cevabına gelince, almışken joymax al derim.
  • yukselen gunes evi  (26.06.17 03:22:41 ~ 03:23:14)
Ben ayak koyma yeri dümdüz olan scooter'ları sevmiyorum. Ucuz gösteriyor. Yeni model joyride'larda abs var, bunda da var mı?

Almaya karar verdikten sonra tramer kaydına da bak. Hasar kaydı olan aracı satarken zorlanırsın.
  • yirmisantim  (26.06.17 03:28:27)