apartman teyze de durur mu yabışdırmış ifşayı :v

Dün Gülhane sorusu sormuştum, bugün ailemle gittim şöyle de bir selfie kaldı günden. Mutlu huzurlu günlerimin de bir anısı olarak paylaşılası buldum efendim. Seneye bu zamanlar 30 kilo verebilmiş olmayı, sizlere önce-sonralı bir ifşa daha yapmayı diliyorum. Öbdüm :*
i.hizliresim.com

ne güzel parkmış ya orası. 30 kilo vermen gerektiğine emin misin hani surattan o kadar bir fazlalık varmış gibi gelmedi bana.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (26.06.17 00:31:14)
Fotoğraf amma kaliteli çıkmış, telefonun marka/modelini merak ettim.

Öyle aşırı kilolu gözükmüyorsun, nick tip uyumu yalnız. Teyze teyze diye eteklerine sarılan yeğenlerin var değil mi? :)
  • chicha  (26.06.17 00:36:07)
Sen kesinlikle kilo vermişsin <3

  • bir nick var benden iceri  (26.06.17 00:36:18)
Bu sensen snaptaki kim

  • elorelia  (26.06.17 00:45:31)
30 kilo verirsen yok olabilirsin. böyle de tatlışsın <3

  • yuvarlanantencereninkapagi  (26.06.17 00:48:52)
@proletarier
Evet her yer yeşil, çiçek, kuş sesi, koca koca ağaçlar, müthiş huzurlu olmuş. Ben daha çok göbek basen şişkosuyum, en az 20 kilo vermem lazım, son 10 kiloya doktorla karar vereceğim bakalım belli olmaz :)

@chicha
Telefon xiaomi mi 5s efendim, ben de pek memnunum kaliteden :) yeğenlerim yok maalesef, 24 yaşındayım daha :) olurlarsa tüm anaçlığımla çılgın bir teyze olacağım kesin :)

@bir nick
Geçen sene bir dönem ilaç kaynaklı 105 kiloyu gördüğüm oldu, 1 yılda ben fark etmeden 10 kilo gitti. Diyete başlayınca da 3 gitti, şimdi 92 :)

@elo
Snap kullanmıyorum, bu nick son yıllarda bi popi oldu sanıyorum etrafta görüyorum bu sen misin diye gelen çok oluyor :)

@tencere
Ay çok teşekkür ederim mutlu oldum sırıttım <3
  • apartman teyze  (26.06.17 00:55:06 ~ 00:56:17)
30 kilo mu! abla naptın sen. zannettiğin kadar değilsin emin ol. ufaktan sporunu yapıp beslenmene de dikkat ettin mi tamamdır. kendini fazla hırpalama.
ayrıca çok güzel bir cildin var ve sanırım yüzünde hiç makyaj yok. bu yüzden sana ten points. bu arada eğer bu filtresiz bir çekim ise cildinin güzelliğini neye borçlusun öğrenebilir miyim?

  • i m cool with that  (26.06.17 00:59:18)
Çok tatlı yeme bayram diye. Hadi bakalım

  • hasmetizm 2046  (26.06.17 01:00:03)
verirsiniz ya bir müşkül, mani yoksa. ben de 77'den 60'a indim 14 ayda çok uğraşmadan. bu arada gülhane'de piknik yapılıyor muymuş onu merak ettim :) mutlu günlerinizin daim olması dileğiyle.

  • misterturist  (26.06.17 01:04:13 ~ 01:26:11)
Kaç kilosun da 30 kilo hedefliyorsun bilemedim, yüzüne bakınca o kadar ihtiyacın varmis gibi durmuyor bence de.

  • aquarium  (26.06.17 01:14:57)
Kaşlarını karakteristik buldum.

  • dissendium  (26.06.17 01:18:17)
yine çok güzelsin.

  • chachachablues  (26.06.17 01:21:45)
@im cool
Evet makyaj yapmıyorum ama telefon kamerası default bir iyileştirme yapıyor ciltte. Fotoğrafı yakınlaştırırsan çilleri ve sivilce izlerini fark edebilirsin :))

@hasmet
Şekere una savaş açtım yeminlen yemiyorum :)

@turist bey
Ay ayy çok teşekkür ederim efendim, çılgınlar gibi piknik yapabilirsiniz epey kalabalık ve uçsuz bucaksız bir yer :)) mangal görmedim ama hiç, yasaktır büyük ihtimal ve olmasın da zaten bence. Bir güzel havası ortamı var ki doyamadım :)

@maleficent
Sen de nick karıştırdın :( maalesef o kişi ben değilim, "apartman teyzesi" olabilir mi nicki? Öyle bir nick görmüştüm ben. Ama belki bir gün ben de hediye gönderirim sana :))

@aquarium
170/92 şu an efem.

@disendium
Aa bak bunu ilk defa duyuyorum çok teşekkürler :)

@meyal
Yaa ne kadan tatlısın :')

@çaçam
Canımın en en içisin <3
  • apartman teyze  (26.06.17 01:29:06 ~ 01:29:36)
teyzem tanıyamadım valla.
böyle devam süpersin.

  • sanrı  (26.06.17 01:52:41)
Çok sevimli temiz bir ifade. Tam kanki olmalık :) kg konusunda 30 mu bilmem ama azcık versen çok daha güzel olursun.

  • eksi sozlugun tatli insani  (26.06.17 02:54:47)
@sanrı
Eyvallah moruk canımsın <3

@tatlı insan
Yaa tişikkirlir :) Hadi kanki olalım asdfgh
  • apartman teyze  (26.06.17 14:22:16)
deyze <3

  • atymaty  (27.06.17 19:16:39)