[]

Marmaris'te Bodrum'a günübirlik nasıl giderim?

merhaba şu an marmaristeyim bodruma gitmek istiyorum 1 günlüğüne arkadaşımın yanına. minibüs ya da otobüs var mıdır ya da ucuz yollu gidebileceğim bir yöntem?
 
Otostop çekerek gitmeye çalış gokova-mugla-milas-bodrum rotası ile gidersin


  • kaiserr76  (25.06.17 15:30:03) 
Geçen yaz muğlaya geçip oradan bodrum araçlarına binmiştik. Direkt vesait yoktu. Bu sene nasıldır bilmem.


  • aquarium  (25.06.17 18:45:37 ~ 21:24:27) 
direk araba yok yine.
marmaris-muğla oradan bodrum yapılabilir.

  • bialo czerwoni  (25.06.17 19:05:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.