Klasikleşen ifşa sonrası yorumlarınızı alalım sorusu

Evet arkadaşlar bayramınız kutlu olsun,
ne düşünüyorsunuz, aklınızda kim kaldı, gecenin yıldızları kimdi?

İlk ifşa zamanlarından beri buradayım, sürekli kendini gösterenler dışında hiç kimse aklımda kalmıyor. Saydığım ilk güruh da iyi olarak kalmıyor.

  • devilred  (25.06.17 10:52:52)
Bu seferki ifşa nerede o eski ifşalar dedirtti. Eskiden burada efsane kızlar ifşa yapardı, bir fotoları 60-70 yorum alırdı. Epeydir görmüyorum onları, o güzel kızlar o güzel gemiler binip gittler mi naptılar. Dün geceki ifşada bana kalırsa 5-6/10 üzeri kız yoktu.

Erkekler desen aynı tornadan çıkmış gibiydi. Sanki hep aynı kişi ifşa yaptı gibi hissettim. Esmer, sakallı ve kedili. İçlerinde yalnızca bir tanesi vardı farklı. Adı filteria mıydı neydi. Hani şu JJ Feild'a benzeyen. Bir tek o kalmış aklımda.
  • i m cool with that  (25.06.17 11:01:20)
kim iyi/kötü, güzel/çirkin bilemem de fragile lady ile yaraticinick sempatik gelenler, iyi birilerine benziyorlar.

erkekler olarak da aynı gemideyiz, birbirimizi gece görsek korkarız, aydınlıkta görsek yol değiştiririz galiba ahaha
  • passion rules the game  (25.06.17 11:01:47)
nickini hatırlamıyorum, çilli ve kırmızı rujlu bir vatandaş vardı. sonunda hoş bir hatun çıktı dedim. -hemde çilli-.

  • battal gemalmaz  (25.06.17 11:08:49)
sadece es kullanicilarina acik ifsa paylasanlarin bunu neden yaptiklarini düsünüyorum, bulamiyorum.

  • pilav  (25.06.17 11:55:41)
Bu sefer 1-2 kişi dışında pek akılda kalan olmadı benim için. Bir de pastorizesut ve yaraticinick adlı arkadaşların ifşaları biraz daha çok konuşulmuş gibi. Onları kaçırmışım, merak ettim.

  • skooma  (25.06.17 12:08:15)
erkeklerin aynı tornadan çıkmış gibi oldukları doğru. hepsi birbirine benziyor :)
bi dahaki sefere ben de ifşa yapıcam. adam görün biraz :))

  • dafuq  (25.06.17 12:34:20)
Bana da bazı kadınlar birbirine benziyormuş gibi geldi. Ufak göz, düşük göz kapağı, minyonumsu tip vs.

  • pike  (25.06.17 12:54:54)
Birkacina baktim. Nick aklimda yok ama. Kizlarin genelde eli yüzü düzgün. Iyi sizle ayni ortamdalar.

  • buf-e kür  (25.06.17 13:23:50)
Kizlarin genelde eli yuzu duzgun ama birinin bunlara "guzel" diyebilmesi icin hic insan icine cikmamis olmasi falan lazim ya, bilmiyorum...

Erkekler cook silik, bi tek yuzunun yarisi olan arkadas "sevimli" gibiydi. Belki tamamini gorsek o da digerleriyle aynidir bilmiyorum sdshshsj
  • piremses  (25.06.17 13:48:31)
Kimseyi görmedim. Birinin güzel biri olmadığinin ima edilmesini de çok kirıcı buluyorum.

  • for day to break  (25.06.17 13:54:09)
Üstteki arkadaşa katılıyorum galiba. Bazıları sırf karşıdaki kırılsın diye abuk subuk yorumlar yapıyor fotoğraflara. Geyiğine dalga geçmek başka, kırmaya çalışmak başka. İyi niyet ve ortalama zeka seviyesi ifşalardan daha beter ahaha

Moderasyon siliyor gerçi

Üzmeyin lan genç genç insanları
  • passion rules the game  (25.06.17 14:11:01 ~ 14:15:27)
Kızlardan cabidayi ve gözü açık sevişen yahudinin sevgilisini beğendim.
Erkeklerden keçeli kalem ve passion rules the game sempatikti.
Ayrıca kırıcı yorum yapan ve olumsuz yorumları kaldıramayıp çirkefleşenler yüzünden ifşanın bi eğlencesi kalmıyor.
  • pastörizesüt  (25.06.17 14:17:03)
Love my way'i sevdim, minicik tam arkadas olmalik.
Bir de kaptan arkadas vardi, manzaralari cok guzeldi, uzdu biraz.

  • yaraticinick  (25.06.17 14:26:57)
bu bayram iyi ifşa yapti

  • yuvarlanantencereninkapagi  (25.06.17 15:20:46)
teessüf ederim, resmen gizli saklı ifşa yapmışsınız. çekirdek çitleyerek yorum yazamadığım için bedbahtım şu an. gecenin yıldızı görmedim ama aycho'dur herhalde <3

  • evde liyakat kalmamis  (28.06.17 11:11:49)
Yıldız bence tabii ki aychovsky.

Yardımcı oyuncu oscar'ı da love my way'e gitsin. ^_^ Ama onun içini dışından da çok sevdim.
  • yirmisantim  (28.06.17 11:32:29)