tetradox hk. (yemek boruma iyi gelecek oneriler istiyorum)

bu antibiyotigi kullaniyorum ve ucuncu gunumdeyim fakat pek meshur olan yemek borusunda hasar yaratma durumu bende de basladi. ne yapmaliyim? yarin doktora soracagim fakat su anki agriyi gecirmek adina ne yapabilecegimi soyleyebilecek olan varsa beni cok sevindirir. tesekkurler

bol bol su ile içeceksin. bildiğim başka yolu yok.

  • doxanikee  (25.06.17 00:38:26)
@doxanikee tesekkur ederim cok. evet onu duymustum ve ayrica ictikten sonra yatmayin deniyor bir saat kadar. her seyi dikkatlice uyguluyorum ama goguz agrisi cok sinir bozmaya basladi.

  • hopeless  (25.06.17 00:40:42)
İçtikyen sonra uzanmak yatmak yok. Umarım çabuk geçer. Kardeşimde de olmuştu 15 gün yemek yiyemedi :(

  • curukturpkokusu  (25.06.17 13:17:46)
Yemeklerden hemen sonra yutma. Biraz bekle. Ayrıca 2-3 bardak suyla yut ve curukturpkokusu'nun dediği gibi hemen uzanma. Yuttuktan en az 1-1 buçuk saat sonra yat.

Bu arada bu ilacı aldığın süre zarfından süt ve süt ürünlerini fazla tüketme. Geçmiş olsun.
  • i m cool with that  (25.06.17 13:20:30 ~ 13:20:46)