yatay geçiş başvurusu yapayım mı?

9 eylül'de okuyorum, ege'ye başvuru yapsam mı çok kararsızım. başvuru için izmir'e gitmek, ingilizce sınavına girmek gerekiyor, bir de kabul edilirse-ki zaten zormuş- uyum sağlamak, kalacak yeni yer bulmak çok sıkıntılı olur mu, yoksa değer mi? bölümüm psikoloji ve ege'de daha köklü bölüm.

yapın kesinlikle, ama ege khk ile boşaltılan, nuri bilgenin kaybı, melek göregenlinin gidişiyle mutsuzlaşan bir yer, onu da düşünün.
yurtdışına başvurma ihtimaliniz olacaksa master için dokuz eylülde kalmanız daha mantıklı onu da düşünün.

  • kullanıcıadımbuolsun  (24.06.17 23:51:37)
ben iü de okuyorum. bıktım istanbuldan olabiliyosa değiştirelim :))

  • error522  (24.06.17 23:58:28)
kabul edilmek zor diye kim söyledi bilmiyorum ama bence zor falan değil, üstelik ders sayma açısından da çok adaletli bir okul olduğunu söyleyebilirim, mesela benim 2 dersim sayılmadı ama 2 dersten de muaftım kimseden geri kalmadım. bence yap ben ege'ye geçtiğim için pişman olmadım, uyum sorunu falan da yaşayacağını sanmıyorum. tınaztepe yolu da çekilmez o kadar sene trafik vs...
barınma sorununu bilemem tabi ama pek çok yurt var çevrede, ev arkadaşı arayan olur illa ki.

  • lesfeuillesmortes  (25.06.17 14:04:33)