[]

Hayatta aldıgınız en büyük risk nedir?

Benim naçizane: evime yürüyerek 5 dakika, patron, iş arkadaşları, çalışma temposu, maaşı dört dörtlük işi bırakıp, 3 yıllık birikimi başka bir alanda eğitim, yükselme için harcamak olacak.

Sizinki?


 
27 yasinda herseyi birakip yurtdisi sifirdan lisans egitimine baslamak. Hayatimda aldigim en keyifli risk.


  • duyurumvar  (24.06.17 22:45:25) 
daha almadım ama sanırım birkaç ay sonra 32 yaşımda meslek değiştireceğim.


  • kabloescobar  (24.06.17 22:48:47) 
ailemi ret edip çanakkaleye hatun için işe girmeye gittim. Ertesi gün dedem malı mülkü üstümüze verdi geri geldik. 1 gün sürdü ama ben bir ömür göze alarak gittim. gençlik işte.


  • gozu acik sevisen yahudi  (24.06.17 23:02:17) 
Geçen arabanın bagaj kapağını sonuna kadar açık bırakıp eve girdim. Bi on dk dışarda açık kaldı. Risk budur.


  • [GODDARD]  (25.06.17 00:44:52) 
iş bulmadan istifa etmek


  • condom kurşunu  (25.06.17 00:55:28) 
Kondom kullanmamak.


  • yirmisantim  (25.06.17 00:58:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.