Gece oynamalik korku oyunu ve platform oyunlari ariyorum

Bayadir oyun oynamiyorum, biraz bos vaktim var ve gece oynamalik alta sictiracak korku oyununlari ariyorum.

birde platform oyunlarini seviyorum, hani boyle mario tarzi, metal slug tarzi.

hazir steam'de summer sale varken bir el atin be :)

Little nightmare

  • tsubasa  (24.06.17 00:19:23)
Korku olarak resident evil 7 var-yanlış hatırlamıyorsam 7 idi- Türk yapımı no 70 var.
Platform da trine serisi harikadır. Boş zamanlarda o dünyada gezmek müthiş bir his veriyor bana. Masal gibi dünyası ve anlatımı. Ayrıca fiyatı da baya düşmüş olmalı. Onun haricinde shank vardı o da çok iyidir. 2 oyunu var sanırım onun da. Onu da tavsiye ederim.

  • virvirvir virvirvir  (24.06.17 00:36:34 ~ 00:37:59)
Oynamadiysaniz Outlast 1/2, Slender, Amnesia (sonuncusu biraz eski ama hala scirtmali bence) Hepsi de baya indirimde su an. Bunlar boyle silahsiz sopasiz dolanip yaratiklardan vs kacarak hayatta kalmaya calistigimiz full korku oyunlari.
Yok ben hepten korku istemiyorum, azicik saga sola ates etcem ama yine hafiften gerileyim de derseniz Resident Evil 6/7, Alan Wake veya Last Of Us oynayabilirsiniz.

  • aferin cok iyi dusunmussun  (24.06.17 03:02:04)
Outlast 2 diyorum başka birşey demiyorum

  • gozu acik sevisen yahudi  (24.06.17 09:59:12)