Sosyal medyada faal olan erkek ?

Soayal medyada faal olan erkek sizce nasıldır ? Kızlar açısından soruyorum çekicilik iticilik açısından bi etkisi olur mu size ? İnstagramda sürekli hikaye paylaşan foto atan kişiler örnek vermek gerekirse

Takipçi ve beğeni kasanlar çok itici dururken kendi hallerinde takılanlara karşı bir şey düşünmüyorum.

  • jazzabel  (23.06.17 22:54:45)
Boş paylaşımlar yapıyorsa erkek kadın fark etmez iticidir bence.

  • soyut park  (23.06.17 22:57:55)
hoş değil

edit: hem de hiç
  • yuvarlanantencereninkapagi  (23.06.17 23:03:25 ~ 23:03:44)
Kadın erkek sürekli bi şeyler paylaşanların ikisi de itici

  • Nature Works  (23.06.17 23:04:16)
Kadin erkek fark etmez

  • Traveller  (23.06.17 23:05:03)
bu, benim bir erkekte en önem verdiğim hususlardan biridir. ne kadar az aktif ise o kadar iyi. sosyal medyayı harıl harıl kullanan adamlar bana çok itici görünüyor.

bu tarz mecraları ben de seyrek kullanıyorum, bu sebeple karşımdaki adamın da benim gibi olmasını isterim. sevgilim her gün suratını 45 farklı açıdan çekip sanal ortamlara atsın istemem mesela. ben hayatımda hiç yer bildirimi yapmadım, karşımdaki adam kendini tuvalette bile etiketleyecek türden biri ise onu ciddiye alamam. ha bire yediğini içtiğini s.çtığını paylaşırsa, yapacak başka bir işi yok muydu acaba der istemeden de olsa tepeden bakarım.

cık. böyle adamlar bana göre değil.

edit: arkadaşlara katılıyorum. cinsiyetten bağımsız olarak itici bir durum bu. kadın erkek fark etmeksizin.
  • i m cool with that  (23.06.17 23:05:17 ~ 23:06:29)
Bir tane günde 4-5 tane selfi paylaşan erkek tanıdım yeni aşırı derecede itici bir durum. Abartmadığı sürece aktif olmasından rahatsız olmuyorum yoksa.

  • pastörizesüt  (23.06.17 23:17:17)
İtici.. boş paylaşımlarsa özellikle

  • powerpufgirl  (23.06.17 23:21:29)
Instada surekli selfi çekip atiyosa poz kesiyosa falan cok itici. Dogru duzgun fotolar cekiyosa aktif olmasinda bi sikinti yok.

  • duru arsnova  (23.06.17 23:26:10)
Çok itici

  • scomalt  (24.06.17 00:11:48)
İtici. Sürekli fotoğraf vs paylaşan biri için cinsiyet fark etmiyor gerçi. Her türlü itici.

  • ms brownstone  (24.06.17 00:38:32)
herkes itici yazmış sanki millet uranyum parçalarken foto atıyor :D klqwelk

bence kız erkek fark etmez sosyal medyanın amacı bu yani kullanmak, kullanan adamı severim ben. Atsın dursun bende bakayım işte vakit geçiyor. Şu sosyal medyaya dünya anlam yükleyen insanlara bayılıyorum.
  • gozu acik sevisen yahudi  (24.06.17 20:20:19)
Benim icin fark etmiyor atıyorlar bakıyorum
Yahudi +1

  • cabiday  (24.06.17 20:27:01)