şu resmi duvara asmaya değer mi ve nasıl asarım?

duvar boş durmasın diye şunu assam mı sizce nasıl çok mu kötü? az önce kötü ışıkta flaşla çektim renkler biraz farklı çıkmış ama anlaşılıyor yine de ne diyorsunuz? bir de o etrafındaki çerçeve şu an yapışık değil resme onu neyle yapıştırabilirim? bir de bu yağlı boya yapılan tabloları biliyorsunuzdur bunu nasıl duvara asabilirim arkasında bir kanca vs yok.

edit: yoksa gidip rastgele hazır tablo almayı düşünüyorum.

i.hizliresim.com

bizim fikrimizin bir degeri yok aslinda, begendiyseniz asin, begenmediyseniz asmayin. begenmediyseniz icinizi sikacak ve ruh halinizi degistirecek sonucta.

ben rothko severim, posterini alacaktim, sonra baktim benim replika yapabilecegim seyler, tuval aldim boyalar vardi zaten, simdi bos zamanlarda mark rothkonun eserlerini yapiyorum kendimce, belki fikir olur bu.
  • kurnaz  (23.06.17 04:33:22)
ben pek beğenmedim resmi ya. hoşuna giden bir şeyin posterini alıp çerçeveyi silikonla birleştirebilirsin, az maliyetli ama gözüne hoş gelen bir şey olur enazından. duvara monte etmek için de tablo askılığı diye bir aparat var hırdavatçılarda satılıyor, çiviyle monte ediliyor. yok uğraşmayayım dersen cırtcırtlı 3m bantlar da iş görür.

  • theseachange  (23.06.17 04:53:38)
Kötü. Yeni ve güzel bir tablo al.

  • fragile lady  (23.06.17 08:13:42)
İç açıcı bişeyler as, şeytanı falan çağırmak istemiyorsan.

  • hasmetizm 2046  (23.06.17 08:47:45)
Şöyle söyleyeyim.
Bir kova boyayı alıp yere döksem, olasılıklar bütünü bir araya gelip bundan daha anlamlı ve daha göze hoş gelen bir tablo meydana getirirdi. Yani hatta o kadar kötü ki mesela sabah sabah sinirlendirdi beni. Kızdım şimdi. Bir resim bu kadar kötü olmamalı.

  • elf of darkness  (23.06.17 09:00:13)
Asma.

  • i m cool with that  (23.06.17 11:45:36)