Profesyonel düzeyde veri kurtarma şansı

Efendim, konu aslında başlıkta özetli fakat şöyle bir kez daha izah edeyim.

eksiduyu.ru adresinde bahsettiğim konu ile alakalı olarak, servis verilerin sorumluluğunun bende olduğunu söyleyerek neden format atıldığı sorusuna cevap vermekten kaçındı. Yaklaşık 1 TB'lık sabit diskin tamamı dolu gibiydi; her şeyi silmeleri hariç üzerine bir şey kurmamışlar neyse ki.

Google'ladım, karşıma birkaç yer çıktı fakat rastgele karşıma çıkan yerlere güvenmeden önce tecrübe eden kullanıcılardan fikir ya da öneri duymak istedim. Kurtarılması gereken veri boyutu ciddi anlamda fazla olduğu için kendi başıma, programlar vasıtasıyla yapabileceğimden emin değilim.

Ciddi olarak profesyonel nitelikte veri kurtarma yapabilecek bir kurum ya da kuruluş bilen, daha önce bunun gibi bir durumla karşılaşıp güzel sonuçlar elde eden var mıdır?

Ekleme yapayım: Şehir belirtmemişim, İstanbul içinde kendim de gidebileceğim bir yer olabilir. Ayrıca, güvenilebilecek bir yer olması kaydıyla şehir dışı da olabilir; hatta, kurnaz'ın önerisi üzerine söyleyeyim, belki yurt dışı bile olabilir.

buradaki sirketlerle temasa gecin.

support.wdc.com
  • kurnaz  (22.06.17 20:34:29)
mydisk güzel. bir iki kez işim düştü verilerin çoğunu kurtardılar. kişisel fotoğrafların falanın filanın varsa kesinlikle değmeyecektir onu söyleyeyim. çok para istiyorlar çünkü. para edecek şeyler varsa girilebilir o topa.

  • alperz  (22.06.17 21:45:55)