yolda film izlemek için alet

günde 3-4 saatim yolda geçiyor kitap okuyunca direk uykum geliyor, onun yerine film dizi vs izleyim diyorum. iphone çok pahalı. ipod touch düşünüyorum. psp ye gerek yok oyun oynamıyorum. sizin önerebilecğiniz başka cihazlar var mıdır? fiyat 300 e kadar olrsa süper olur.

  • el magico  (16.01.10 17:51:12 ~ 17:51:24)
@el magico
yahu bu çok çakma bi çin aleti gibi duruyo?

  • rentts  (16.01.10 17:53:07)
www.hepsiburada.com

bunun 16g olanı da varmıs fln.
  • bryan fury  (16.01.10 17:56:23)
tr.creative.com

Kullandığım alet.
Pozitif yanları;
-ince
-pil gerekmiyor
-pili baya dayanıyor.
-ekran kalitesi çok güzel
-menüler, video müzik açma, ileri geri sarma yavaş değil takılmak yapmıyor.
Negatif yanları;
-mp4 açmıyor.
-güya dvix açıyor ama standart codec miş.(bir kere denk geldi)
-Sonuç olarak çevirmen gerekiyor dosyaları. Belli bir süre sonra bıktırıyor.(kendi programı yavaş çeviriyor, diğer programlarla çeviri hızlı ama zaman zaman seste kayma yapıyor. Başlangıçta düzen oturtana kadar baya uğraşıyorsun.)
-sadece usb den şarj oluyor. Yada netten sarj aleti alman lazım
-txt pdf vs... açmıyor.

edit: Hafıza için çeşitli seçenekler var. Ayrıca kart takabiliyorsun. Kart hafızası ile iç hafıza arasındaki fark dinlediğin izlediğin şey iç hafızada ise kaldığın yerden devam edebiliyorsun. Ama kartta ise sıfırlanıyor.
  • ilkdefa  (16.01.10 17:58:52 ~ 18:02:44)
portatif dvd oynatıcı?

www.hepsiburada.com
  • sehrazat  (16.01.10 18:12:11)
@buryan
ekranı çok küçük onun
@ilkdefa
onun da ekranı çok küçük
@yılmazyıldırım
netbook u taşımak için mutlaka bi çantaya ihtiyaç var ve açması kapaması sorun daha cepte taşınabilir bişiler istiyorum.
  • rentts  (16.01.10 18:13:40)
@sehrazat
dvd den vazgeçeli baya oluyo yani dvd den film izlemyorum. ayrıca o da portable diil yeterince. (yani cebe sğmıo)

  • rentts  (16.01.10 18:34:15)
telefonu da emekliye ayırıp htc hd2 al madem. essek gibi ekranı var.

  • bryan fury  (16.01.10 19:04:59)
@velhasılkelam
çin işi japon işi teknolojiden anlıyorum eyvallah çin işleri uyarın için.
@buryan
300 e kadar elinde htc hd2 varsa elinde hemen alabilirim.
  • rentts  (16.01.10 19:19:53)
sanırım en uygunu 2. el bi ipod touch olcak benim için.

  • rentts  (16.01.10 19:20:26)
  • flame of feanor  (16.01.10 20:00:52)
nokia 5800 konusunda aynı fikirdeyim.
520 liraya fıstık gibi telefon, sürü sepet özellik (muadil cihazlar 900 lira min)
Film izlemekte cabası...
  • velhasilkelam  (16.01.10 21:57:22)
300 lira max diorum siz bana 520 diosunuz.

  • rentts  (16.01.10 22:07:36)
microsoft' un zune adlı aletine bir bak
samsung yp-p2 var

Bunlar dışında çin markaları var.
  • ilkdefa  (17.01.10 12:04:19)