ne demek istiyor

burada ne demek isteniyor, ince mesaj ne?
i.hizliresim.com

bulaşık makinesi dolduruyor işte.diğeri de elindekini bitirip o da bulaşık çıkarıcak sanırsam

  • high hopes of the sozluk  (22.06.17 02:08:54)
kadın kişisi er kişinin malum yerine elini uzatır gibi. subliminal seks içerikli derler bazıları.

bunun gibi
img.memecdn.com

bunun gibi
i.ytimg.com
  • dgr  (22.06.17 02:26:57)
Kadin "Bir geceyim. Bulasik makinesina yukleme yapmaya calisiyorum" demis, adam da "Ben de aynisini yapmaya calisiyorum" demis. Kadin kirlileri makinaya koyarak, adam yemekle kirli tabak sayisini arttirarak bu amaca hizmet ediyor, ince espri bu. Hani bir "Ben yemesem, sen makinayi zor yuklersin"in kucuk hali.

  • aychovsky  (22.06.17 02:30:55)
aynen diyaloğu ben de çevirmiştim de ince mesajı alamamıştım, belki de kadın yükleme yapıyorum, dolduruyorum diyor ya adam da o an bir şeyler yiyerek kendine (cinsel organına) yükleme yapıyor olabilir yani same derken bunu kastetmiş olabilir diye düşündüm yazdıklarınızdan sonra. (yediğin şurana gider, burana gider mantığı)

  • ucurumdanasagiyadogruyuvarlananyaprak  (22.06.17 02:37:47)
buradaki olayın en leş ve seksist kısmı tam anlaşılmamış aslında, şöyle açıklayayım.

varan 1:

cdn.meme.am

varan 2:

www.urbandictionary.com

varan 3:

dictionary.reverso.net

anlaşılmazsa detaylı yazarak açıklarım.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.06.17 02:44:24 ~ 02:46:57)
kimse doğru anlamamış ne temiz insanlar var duyuruda.

kadın çekil de bulaşık makinesini doldurayım diyor.

erkek de ben de aynısını ypamaya çalışıyorum diyor.

load - döl demek oluyor.

kadın burada erkeğin gözünde bulaşıkları yıkayan bir ''eşya''

trying to put a load to diswasher

kadına dölünü boşaltmaya çalışıyor.
  • charlotte blanc  (22.06.17 02:48:10)
Load bosalmak anlaminda. Adam da kadinla birliktr olup ona bosalacagini ima ediyor.

  • japon askeri  (22.06.17 02:57:41)
kadinin kurdugu cumle iki anlama geliyor :

I am trying to load the dishwasher

1) bulasik makinasini(dishwasher) doldurmaya calisiyorum

2) bulasik yikayan kisiyi( dishwasher in diger anlami) spermimle doldurmaya calisiyorum.

adam ikincisini kastederek "the same" demis.

bir de, aychovsky nin dedigi gibi elindeki tabagi bitirmeye yani yeni bulasik cikarmaya, yani bulasik makinasini doldurmaya calisiyor. bu ceviri digeri kadar belden asagi espri tasimadigi icin tercih edilmemis de olabilir.
  • scars dont fade  (22.06.17 03:45:02)