+18 İkinci defa kaldıramıyorum

Beyler soru size, ilk defa da baya çabuk boşalıyorum ve 2. defa da kaldıramıyorum stres falan yapıyorum. Kalkmıyor değil de kondomu takamadan iniyor namussuz. Sonra beni iyice stres basıyor bugün tüm gün kaldıramadım mesela. 2. defa kaldıramamak dün gece olmuştu halbuki.

Ne yapayım bunu aşmak için? Çok sinir bozucu bir durum yemin ediyorum, oturup ağlayasım geldi tüm gün.

ilk boşalmanın ardından 2-3 saat kadar bekle

  • uzman pratisyen  (21.06.17 21:44:37)
Cinsel terapi

  • westblack  (21.06.17 22:28:18)
evde kendi kendine kaldır kondomu öyle tak, tek başınayken yapabildiğini gör.

  • floydian  (21.06.17 22:34:58)
Seks yaptigin kisiyle ilgili endiselerin ya da kendinle ilgili guvensizligin varsa (tatmin edememe duygusu gibi) ereksiyon sorunlari yasayabilirsin. Bir de genetik yas yasam tarzi givi faktorler de etkili olabilir.

  • Traveller  (21.06.17 22:45:24)
@uzman pratisyen, yok ertesi gün bile olmuyor stresten bazen.

@vegas, sigara yok alkol de ara sıra. Performansı etkileyecek oranda yok.

@westblack, o kadar param yok henüz :(

@floydian, bu her zaman olan bir şey değil, yani takıyorum da normalde ama bi erken boşalma oldu mu yitip gidiyor.

@Traveler, kendime güvensizliğim var biraz evet. Yaş daha normal ama.
  • noluyo yaa  (21.06.17 22:54:56)
Bilgim yok ama düzensiz uyku, yeterince dinlenmeme ya da partnere henüz alışmamış olma gibi nedenler de olabilir.
Diyola :)

  • klar  (22.06.17 00:11:35)
Performans sürüşüne çık bisikletle. Yardırabildiğin kadar hızlı ya da tırmanabildiğin kadar..

  • kargn  (22.06.17 00:26:20)
Temizlik konusunda bir sorun yoksa prezervatif kullanmamayı dene. Bu şekilde hissi daha da artırabilirsin. Bu kalkış-iniş olayları büyük ölçüde hisle ilgili.

  • dissendium  (22.06.17 00:28:50)
osbiri ve pornoyu "acilen bırakmanız gerekiyor". sporla kondisyonu yükselt. bulgur pilavı ye (ciddiyim).

  • zgrydn  (22.06.17 00:30:17)
bildiğin performans anksiyetesi. %99 ihtimalle fiziksel olarak hiçbir sorunun yok, bu ihtimali düşünme. seviştiğin kişi sevgilinse eğer, kendisiyle konuş bu konuyu. ne bileyim ön sevişmeyi uzatın, o sana "sen her türlü efsanesin aslanım" desin vs. birazcık ittirsin seni. bir şekilde kendini daha rahat hissetmen lazım. ya güvenini arttıracak şeyler yap ya da üzerindeki baskı azalsın.

önerim garip gelebilir ama sevgilin ya da kendini yanında rahat hissedebildiğin biri değilse seviştiğin kişi, denemelerine rağmen de yapamıyorsan, bırak abi sevişme o kişiyle. her türlü kaldırıp pancar motoru gibi giden adamlar da vardır belki ama kimisinde öyle olmuyor, rahat hissedemeyince yapamıyorsun. zorlayıp da kendini mental olarak bitirmenin manası yok, başkasıyla sevişirsin yav.

yaşadığın şey gayet de olabilen, sıradan bi şey. üzerinde durmamaya çalış. dediğim gibi %99 ihtimalle performans anksiyetesi yüzünden sapıtıyorsun, gencecik adam düldülü çıkaramıyorsa sebebi budur, kalkmayacak değil yoksa.

fiziksel aktiviteyi arttırmak muhakkak uzun vadede performansı olumlu etkiler ama 30 yaşın üstünde değilsen fiziksel aktiviteyle kısa vadede sonuç alacağını sanmıyorum, senin durumun fizikle alakalı değil çünkü. gerildiğin, kasıldığın zaman kamaşenkoya kan gitmiyor. bu kadar basit. rahat bi şekilde, sindire sindire, partnerinle konuşa görüşe devam ettiğin halde baktın hiçbi şekilde düzen oturtamıyosun o zaman sorunu fizikte ara.

dik dur eğilme bu millet seninle
  • der meister  (22.06.17 01:28:03)
Y.rak kılıfı kullanmak iyidir. Ben sevgilisi ile sevişirken kızın adamın üstünde düşük yaptığı kanlı hikayeyi okuduğumdan beri zırhımı kuşanıp çıkıyorum arenaya. Konuyu rayından çıkarmak gibi oldu, modlar mazur göre.

  • kargn  (22.06.17 01:41:05)
İkinciyi yapman gerektiği için değil canın gerçekten istediğinde yap. Derdin hatuna gösteri yapmak değil, keyif almak olsun.

  • arnold schwarzeneger  (22.06.17 09:48:34)
stresini durumunu hoş görecek birini bul. cialis iç keyfine bak....

  • oylebirzamandagelkivazgecmekmumkunolmasi  (22.06.17 14:17:12)