Dövme yaptıracağım

Temmuz ayının ortasından itibaren dövme yaptırmak için müsait olacağım. Çok da hevesliyim bir an önce olsun diye ama Eylül gibi daha güneşsiz ayları mı beklesem yaptırmak için? Yazın yaptırmanın bir dezavantajı olur mu?

3hafta kadar güneş görmemesi iyidir. Eğer çok görünmeyecek bi yerse deneyebilirsin. Ha ben olsam Eylül'ü beklerdim.

  • lcha  (21.06.17 21:44:12)
bence yazın geçmesini bekle. ben de son dövmemi nisan gibi yaptırdım, ondan hemen sonra bir tane daha istiyordum ki artık mayıs sonuna sarkmış olduğundan vazgeçip sonbahara öteledim. güneş, ter hep olumsuz etki (rengin solması gibi) yaratıyor. riske girmeye değmez diye düşünüyorum. hem denize havuza girme ihtimalin var ise bir süre onları da yapamıyorsun (2 hafta kadar sanırım).

  • treamorg  (21.06.17 21:52:34)
Yazın yaptırdım rengi soldu ve canım yandı sıcakta.

  • nice tnetennba  (21.06.17 23:14:43)
ömrün boyunca taşıyacagın bişey sonucta, az daha bekle

  • mirty  (21.06.17 23:17:20)
Ne kadar geç ve ne kadar az güneş görürse, canlılığı o kadar uzun sürer. Yazın yaptırmanın bir diğer dezavantajı da havuzda veya denizde enfeksiyon kapma riskinin artması.

  • kaptan memo  (21.06.17 23:48:33)
2 hafta denize girmeyeceksen olur. 50 faktör ile gayet güzel korursun güneşten. Zaten dövmeye 3 sene sonra da güneş koruyucu sürmek lazım. Çok çekiyor güneşi meret. Su geçirmeyen hava alan bantlar var şimdi. Dövmeci ondan yapıştırsa ilk 3-4 gün çıkarmazsın, en acılı kısmını hissetmeden, krem derdi olmadan atlatırsın. Ben denedim mükemmel icat. Bi de dövmenin rengi 6 ayda anca oturur. Solma değildir o her zaman. Kaliteli boya etkilemez o kadar. Yıllardır hiç dikkat etmediği halde rengarenk dövmesi var kamp arkadaşımın bacağında.

  • hasmetizm 2046  (22.06.17 00:15:29)