ankaradan yedigöllere giderken yol nerede ayrılıyor?

google maps saçmalamış. bi yardım edin a dostlar.

google'nin ayrildigi yer otoban'da dinlenme tesisinin yaninda koyluler icin yapilmis bi giris var, orasi acik ise oradan girip yedigoller yoluna girebiliyorsunuz, ama ucretlendirme nasil oluyor bilmiyorum.

normalde dogu'dan cikip bolunun icinden yedigoller yoluna girersiniz. Tabelayi takip ede ede gidebilirsiniz. bu yol kullaniliyor. yol bir yere kadar ara ara bozuk.

Yenicag civarindan da bi yol var, ben bir defa gittim orman yolu asfalt yok.arabaniz alcaksa altina yere surtebilirsiniz. kesinlikle telefonun yol tarifi ile gidilmeli tabela filan yok. Ayrica yagmur durumuna gore camura bile saplanabilirsiniz. Bu dedigim yolu sanirim sadece koyluler ve orman isletme calisanlari kullaniyor kamyon traktor vs ile.

Mengen yolunu bilmiyorum.
  • 1917  (21.06.17 00:07:20 ~ 00:09:05)
Otobandan devam ederken yedigöller tabelasını görüyorsun, hangi ilçesen ayrılıyotfu hatırlamıyorum.

  • naylonlee  (21.06.17 00:40:11)
maps'i takip ederseniz köyün içinden geçiriyor karıştırabilirsiniz, yeniçağ'dan çıkıp tabelaları takip ederseniz yedigöller girişini kaçırmanız çok zor, yola yeni asfalt atıldı artık araçlar rahatça gidiyor. Kamp kuracaksanız yanınıza erzak almayı unutmayın, ufak bir büfe var fakat her şey bulunmuyor haliyle

  • mirty  (21.06.17 00:43:00)