Gerçek Sarıyer Börekçisi

Merhabalar, Sarıyer Börekçisine gitmek istiyoruz lakin her yerde var biliyorsunuz.
Hakiki Sarıyer Börekçisi nerededir?
Var mı bilen?

Biz bir tane bulduk "Sarıyer Karaköy Börekçisi" adı.
Sarıyer Yeni Mahalle Caddesi No:28
Emin olamadık tabii.

Yardımcı olabilecek olan var mıdır?

Teşekkürler.

istinye devlet hastanesinin caddesinin başında bir yer var. harikaydı böreği.

  • anonymice  (20.06.17 20:02:51)
En iyi sariyer boregi.Burger kingin yaninda olan tarihi yer.Digerleri fasa fiso. Sahilin karsisinda bu dedigim yer. Bir de kazandibisi var ki dillere destan.

  • maria puder  (20.06.17 20:32:44)
Acilin sariyerli geldi :)

"Gercek", "en eski" diyebilecegimiz sariyer borekcisi surasidir: Tarihi Sarıyer Muhallebicisi ve Börekçisi - Sarıyer - 4sq.com

Terasi oldukca hos, deniz manzarasi var :) .

Dikkat ettiyseniz en iyisi, su bu demedim. Kisiden kisiye degisebilir. En eskisi ve ilki bu.

Sahsi yorumum: kiymali kol boregini daha guzel yapan bir yer hayatimda gormedim
  • fakyoras  (20.06.17 22:15:49 ~ 22:19:12)