[]

bulaşık makinesi önerileriniz?

annemin çeyizinden kalma, yaşı benden büyük olan olan bulaşık makinemiz artık istifasını vermiş. yeni makine araştırma görevi de bana kaldı. başlamadan burada bir sorayım dedim. yeni almış veya araştırmış olanlar varsa tavsiyelerinize açığım.

4-5 programlı olsa yetermiş.


 
altus al . 2,5 senedir tık demedi. çok da iyi yıkıyor


  • uzman pratisyen  (20.06.17 18:21:34) 
Üç yıldır şunu kullanıyorum:
www.arcelik.com.tr

F/P açısından çok başarılı. Daha önce de Arçelik'in en ucuz çamaşır makinesini almıştım. 7 yıldır kullanıyorum.
  • auroraaurora  (20.06.17 18:27:10) 
Siemens. Aşırı memnunuz kendisinden. Sulalecek Siemens bulaşık makinesi kullanıyoruz yıllardır.


  • kedili madam  (20.06.17 18:42:48) 
Bosch! 20 yıldır kullanılan makine biliyorum.


  • hayde bre  (20.06.17 20:24:30) 
auroraaurora'nın önerdiğinin iç alt kısmı plastik ve hızlı yıkaması yok. üç programlı olanı yeni aldık, içi tamamen metal ve hızlı yıkaması var. 750 liraya aldık, yeterli bence.

şu model: www.arcelik.com.tr
  • soft  (20.06.17 20:40:19 ~ 20:43:00) 
Beko DIN 6831 FX Almanya´da testlerden cok iyi puan aldi, f/p´de üstüne yok, sessiz ayrica. Cok cok iyi makine.


  • buf-e kür  (20.06.17 20:58:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.