Hobi olarak ne okusam

Önce ytü de metalurji mühendisliği okudum 2 yıl kadar sonra ösym ile sınava girip tm den derece yapınca iühfü bitirdim.Sonra stajımı bitirip ofisimi açtım .Şu an serbest avukatlık yapıyorum .Yoğun dosyam olmadığı için bende yüksek lisans ve tekrar bir lisans okumaya karar verdim .Okumayı hobi olarak düşünüyorum .Sizce ne okusam ?

1- İt alanına merakım var.Hobi olarak yazılım ve internet girişimciliği ile uğrastım.Lys puanım ile nişantaşı ya da gelişim üniversitesinde bilgisayar mühendisliği yada 2 yıllık programcılık okuyabiliyorum (mühendislik okuduğum için ilk yıl derslerini sayabiliyormusum )

2 -Yada ingilizce ekonomi yada siyasal bilimler okuyabiliyorum .Bunun avantajı dilimi geliştirmek olabilir

3-Ya da sözelden yine vasat özellerde sinama tv,reklamcılık falan okuyabilirim

4 Bunlar çok önemli değil hobi diye okuyacağım bir de vasat özellerde yüksek yapmayı düşünüyorum.

Okumayı seviyorsan kendi alanında yüksek yap doktora yap vs zaten üniler bok gibi bir şey öğrettikleri yok bide vasatları yazıcam diyosun en iyisi bence alanında gelişmek.

  • powerpufgirl  (20.06.17 09:43:08)
yüksek lisans ile bilişim hukukuna yönelik birşeyler yapabilirsin bence. hem hukuk hem bilişim.

  • lynda.com  (20.06.17 10:36:37)
It, yükseği diğerlerini boşver

  • part time pollyanna  (20.06.17 10:56:42)