[]

çekmeköy nasıl bir yer?

üsküdar ümraniye gibi yerlere ulaşımı rahat mı? henüz metro açılmamış.
 
Bayağı otobüs var fakat trafikte var o güzergahta. Metro bitmek üzere bildiğim kadarıyla 6-8 ay sonra açılır.


  • filipis  (19.06.17 00:49:42) 
merkezi yerlere uzak.gereksiz bir trafik keşmekeşi mevcut.istanbul'a ilk defa gelecek biri için vasat bir tercih olur.


  • since1907  (19.06.17 00:53:52) 
üsküdar'dan gayet güzel gidiliyor çekmeköy'e dolmuşla. otobüsle sıkıntı ama bazıları rahat gidiyormuş bazıları ümraniyeye girdiği için tam bir ölüm.

akrabam var, bir ara yanyolun orada takılmaya gittik. 10 dakika elimde çöp poşeti taşıdım. bir tane çöp konteynırı yok. sövdüm durdum, dediğine göre çöpe bırakılan bomba muhabbetine kaldırmışlar falan dedi ama oralı olmadığım için tam bilemeyeceğim tabi.
  • blue eyes white dragon  (19.06.17 00:55:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.