Baza mı ikea mı?

m.ikea.com.tr

Bu model yatağı mu alayım yoksa tek kişilik baza mı alayım

Bu ahşap karyola+yatak bana 220 liraya mal olacak

Baza+yatak alırsam 400 liraya mal olacak. Ayrıca bazanın saklama bölmesi olması hoşuma gidiyor

Ben karyolayı beğendim ama sen baza al, saklama bölmesi hoşuna gidiyor madem.

  • devilred  (17.06.17 04:09:54)
karyola çok ses yapan, rahatsız bir şey. baza al.

  • sta  (17.06.17 07:22:26)
Ben bunun çift kişiliğini alacaktım. Sonradan alamadım fakat gayet şık bir ürün. Tek kötü yönü kullanılan çam masifi ve yumuşak bir ağaç türü. Darbe alınca ezilir diye düşünüyorum ama suntalamdan iyidir.

Bu arada ikeada onlara ait ucuz olan yaylı yatağı kesinlikle alma cm2 başına düşen yay miktarı çok az. Piyasada markası duyulmamış fakat yayı fazla olan yatak alsan ondan on kat iyidir. Zira üzerine yatınca alttaki lataları hissetmen kaçınılmaz.
  • filipis  (17.06.17 09:45:24)
öğrenci işi geçici olsun diyorsanız ikea.
ama çalışıyorum diyorsanız baza.yillar sonra başka bir düzen kursanız bile is görür bazali o yatak.

  • balik kraker  (17.06.17 10:35:11)
Karyola bana oyuncak gibi geldi hiç güvenilir durmuyor. Normalde karyolayı daha çok severim ama bu durumda baza diyorum.

  • angelus  (17.06.17 11:24:18)
karyola ses yapıyor, bundan daha kalitelisini yıllardır kullanıyorum.

baza daha iyi olabilir, hiç kullanmadım.
  • gurur  (17.06.17 13:55:39)
bunu kullanıyorum(ikea), sağdan sola dönerken bile çılgın ses yapıyor.

  • rastocasdelay  (17.06.17 15:32:02)
Teşekkürler o zaman baza alıyorum

  • tavish11  (17.06.17 18:11:31)