90x200 yatak hangisi?

f/p'sı iyi bir yatak var mı bildiğiniz? baza da önerebilirseniz çok memnun olurum.

şahsi fikrim yatak alırken f/p bakmamak pek. evladiyelik bir şey sonuçta ve hayatımızın 3'te birini üzerinde geçirdiğimiz yer. işbir yatak bu konuda en iyisi.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.06.17 23:46:24)
proletarier evet söylemeyi unutmuşum haklısınız. bu asıl bir yatak olmayacak aslında. eve misafir geldiğinde yatabilsin diye alacağımız bir yatak aslında. yani senenin en fazla 20-25 günü kullanılacak. o nedenle f/p arayışım. king koil, tempur vs. alamayız ama 200 liralık bir yatak da almayı düşünmüyoruz. orta karar bir şeyler.

  • o kadar da degil aga  (16.06.17 23:54:34)
o zaman yataş tavsiye edebilirim bence fiyatlarına göre iyi yatak yapıyorlar.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (17.06.17 00:02:59)
ben bellonadan aldım. 100x200 daha iyi. 10cm ne değiştircek deme çok şeyi değiştiriyor. en az 100 bak ende.

ben sert yatak seviyoru, 4 yıldır da kullanıyorum çok ama çok rahatım.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (17.06.17 00:08:36)
Yeriniz müsaitse 120x200 tavsiye ederim, iki kişi de beraber yatabiliyor.
Ama olmadı 100x200 olsun en azından, cidden 10 cm çok fark ediyor.
Bir de istikbalin uygun fiyatlı olanlarına bakabilirsiniz.
  • bir nick var benden iceri  (17.06.17 00:26:11)
yerimiz çok ufak yaklaşık 4 m2 lik bir alan. ben de başta 100x200 düşünmüştüm ama 10 santim bile odayı ufaltacak. yine de söz dinleyeyim 100x200 için zorlayayım.
@mandalina kokusu : siz bu yatağı kullanıyor musunuz? nasıl bir yatak? çökme yapıyor mu zamanla? bellona deyince biraz geri duruyorum maalesef.

  • o kadar da degil aga  (17.06.17 11:20:01)
Ben bellona kullaniyorum. Cokme filan hic yapmadi. 100×200 benim yatagim.ve deli pahalli yataklarda yatmis olmama ragmen bi fark goremedim arada. Yayi ya da baska bi seyi filan sorun olmadi. Ben 60 kilo insankm belki o yuzden cokmedi ama iki kisi de yattik bu yatakta bi sikinti yok. Bence bellonanin yatagina onyargili olmayin.

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (19.06.17 00:07:54)