Huzursuz Bacak Sendromu

merhaba. bu sıkıntıdan muzdarip olup ilaç kullanmadan çözmüş olan var mıdır?

sağlıklı günler dilerim.

Siyah hardal tohumu diyorlar bir araştırın isterseniz

  • curukturpkokusu  (16.06.17 21:28:59)
Varsa ben de alayım varsa bi çaresi.

Şimdilik benim bulduğum yontem bacağımı dayanabildiğim kadar soğuk suya tutmak, kurulamadan ıslak ıslak yatağa girip ayakları yukarı dikip uyumaya çalışmak. 5-10 dakika için de daldım daldım.

Curukturpkokusu, sitah hardal tohumu nasıl kullanıyor? Yeniliyor mu suruluyor mu?
  • halanne  (16.06.17 22:04:01)
Gecen burdan birileri daha sormuştu. Aktardan alıyorsunuz hergün bir çaykaşığı ekmegin arasına koyup yiyormuşsunuz. Annem yaptıgı zaman faydasını gördü ama 3 ay falan devam etmek lazımmış galiba. Bir de anneme çoraplarını buzluğa koy demiştim ben onda yanma da oluyor.

  • curukturpkokusu  (16.06.17 23:06:49)
Bana bir mesaj atarsan bir ara yazacağım.

  • hayde bre  (16.06.17 23:39:46)
valla aynı sıkıntı bende de vardı birkaç ay önce.nasıl olduysa kendiliğinden geçti hatta şimdi duyuruyu görüp hatırlattın çok sağ ol gerçekten:/ bu süre zarfında herhangi bir ilaç kullanmadım, sanıyorum çözümü kafada bitiyor, kafaya takmayacaksın.

  • mungojerry  (16.06.17 23:40:47)
Geçenlerde Twitter'da okudum bunu. Soğuk su tutmak çözüm denmiş.

  • l arrache coeur  (17.06.17 00:30:14)
ben buzdolabında sakladığım kolonyası dizlere ve sizden aşağı tüm ayaklarına boca ediyorum.elimde dokunmadan kurumasını bekliyor vakit geçirmeden gidip yatıyorum. genişe yaradı.

  • balik kraker  (17.06.17 01:15:38)
mobil edit:genişe =hep işe

  • balik kraker  (17.06.17 01:16:12)
google'layabildiğim kadarıyla anladığım şu ki

HBSye yol açabilecek muhtemel eksikliklerin başlıcaları demir, magnezyum, b12, folik asit, kalsiyum ve d vitamini imiş.

siyah hardal tohumu kullanımı hakkinda ise okuduğum anladığım şu: normali 20 gun/ max 1 ay boyu kullan. ilk hafta gunde (sabah aksam) 2 kere sonra 1 kere ac karnina 1 tepeleme cay kasigi (max 3 cay kasigi) Siyah Hardal Tohumunu cignemeden bir kac yudum suyla yut sonra yarim dilim/bir dilim ekmek ye.
aktardan almadan once 5/6 tane at cigne, baharatli hardal tadi vermeli, vermiyorsa bayattır alma.
Hbs dışında bagirsak gazlarina ve sicak havada bile elleri vs üşüyenlere de deva. bitkisel tedavileri aliskanlik etme ihtiyac varsa kullan!
  • karabasun  (17.06.17 02:10:54 ~ 18.06.17 16:54:13)