melankolia26'ya

#119975 no lu duyuruya istinaden facebookumuz yok göremiyoruz resimleri upload etsenize bir yere.yargısız infaz mı değil mi merak ettim?

haha. komik olmayın. r10.net diye bir yer var. 15$ için ruhunu satacak dolandırıcılar cirit atıyor. takmazsanız yarın öbürgün büyük vurgunu yapıyor bu haysiyetsizler.

  • slavez  (15.01.10 20:45:06)
tyketto ben xyz nickli lavugu tanimiyorum bile baska bir sozlukte baslik acmis insanlik yapalim dedik verdik. sonra gercek yuzunu gösterdi ne yapmaliydim al kardes afiyet olsunmu demeliydim. adam olsaydida ihtiyacim vardi kardes deseydi. niye bekle geliyorum bekle hallediyorum diyerek beni atlatti sonradan gotu tutusunca özür dilemeye başşladi?

Ben yuzunu bile gormedigim adama guvendigim halde o bana kazik atmaya calisiyorsa afedersiniz ama gotunu bile sikerim. sikecegimde zaten.

ayrııca ezik paypal istedigi basligi silmis. ama ben onceden o basligida caps almistim

img195.imageshack.us
  • melankolia26  (15.01.10 20:48:36 ~ 20:57:22)
benim kızdığım nokta, elemanın yaşı.fotodan görüldüğü üzere yaşı en fazla 20 yani en fırlama dönemlerinde.kalkıp böyle bir it'lik yaptı diye bu denli afişe etmen yanlış.sonuçta burayı yada afişe ettiğin diğer yerleri binlerce kişi okuyor.bu çocuğun eşi,dostu akrabası gittiği ortamı falan var.en adi suçu işleyenlerin bile haberlerde yüzü kapatılıyor.sen de mağdur olmuşsun belli ama böyle yaparak sende hatalı davranmış oluyorsun.

  • tyketto  (15.01.10 20:55:15 ~ 20:56:26)
facebook olayını inceledim de feci olmuş cidden. sen yine insanlığını yap kaldır bence profili. dersini almıştır.

  • combofix  (15.01.10 20:58:33)
tyketto neden onu bu kadar koruduguna anlam veremedim. facedeki fotograflara bakip konusmalari okuduysan ben ona defalarca uyarida bulunup hatasini duzeltmesini istedim ama o cakalliga kacti. o zaman oyle karpuza böyle keser sapi iste.

combofix dersini alan adam benim magduriyetimi gidermek icin elinden geleni yapardi. adam hicbisey yapmadigina göre demekki daha öncede cok yapmis... ama bu isin pesini birakmicam
  • melankolia26  (15.01.10 21:00:29 ~ 21:02:19)
facebook olmadığı için yorumları vs..görmedim.madem ki dediğin gibi olaydan sonra bile fütursuzca tavırlar içine girmişse birşey diyemem.geçmiş olsun.

  • tyketto  (15.01.10 21:11:25)
hkn_yilmaz@windowslive.com die aratnca donanımhaberden de
forum.donanimhaber.com
bu eleman çıktı senden 18 dolar koparmaya çalışan güya aç adam ekran kartı satıyo 200 liraya overclock parçaları satıyo falan. anlıycaan herif pc oyunu hastası.
  • rentts  (15.01.10 21:14:38 ~ 21:15:08)
  • rentts  (15.01.10 21:15:39)
ve istanbul şişliden.

  • rentts  (15.01.10 21:16:42)
ve nicki sarere olan bi kullanıcı daha varmış duyuruda;
www.eksiduyuru.com
bu da o mu bilmem.
  • rentts  (15.01.10 21:20:44)
itü sözlükün duyurusundaki nicki de cannibal
www.itusozluk.com

  • rentts  (15.01.10 21:27:17)
resimler burada face giremeyenler icin

profile.imageshack.us

konusma siralamasi karismis olabilir ben konusma düzenine göre adsız1 adsız2 3 4 diye kaydetmistim
  • melankolia26  (15.01.10 21:29:59)
Onun yaptığı doğru değil ama keşke parayı görmeden ödemeyi yapmasaydın. Geçmiş olsun.

  • clementine  (15.01.10 21:31:10)
yok yahu silmeyin ne resimleri ne facebook profilini.. ne demek teshir edilmemek...? edilecek tabi... millet teshir etmedigi icin hala oluyor bu tarz seyler...

arkadasim sana da gecmis olsun. boyle serefsizler cok valla , dikkatli olmak lazim...
  • kakoy  (15.01.10 21:35:30)
arkadaslar benim buraya koymamdaki amacim bu serefsizin ne mal oldugunu ogrenin sizinde basiniza gelebilir.
benim bildigim iki maili var. biri hkn_yilmaz@windowslive.com ikincisi assassined@hotmail.de
eksisözlukte de buradada bu maille kayit oldugu uyeliklerinin iptal edilmesini istiyorum.
geri kalani ben halledecegim zaten. gerekirse pire icin yorgan yakacagim yinede aklini alicam bunun.
  • melankolia26  (15.01.10 21:41:50)
Geçmiş olsun. Zaten ders olmuştur size ama yine de internet üzerinden yapacağınız her türlü alışveriş ve hatta bağışın güvenli yollarla yapılmasına dikkat edin.

Ayrıca çok inceleyemedim msn konuşmalarınızı zira baya uzundu. Ama ulan adam açtı ekmek çaldı, üşüyordu ceket çaldı gibi bir durum değil ki bu, resmen çakallık. Bugün sizden 15 papel, yarın benden 20 papel derken bir gün bakarsınız ki sizin hayatınızda göremeyeceğiniz standartlarda yaşıyor. Kolay gelsin.
  • johan sebastian  (15.01.10 22:04:07)
buraya başlık açıp 15$ para isteyen, hiç tanımadığın bilmediğin birine para göndermek ne derece doğru? çuvaldızı kendine batır istersen
(caps açık kalmış, hepsini silip tekrar yazmak istemedim)

  • etna  (15.01.10 22:11:06 ~ 22:14:48)
etna hayirdir 5 $ sanami gitti yoksa paylasmis gibi yorum yapmıssın. tanimadigim birine para vermekte sana göre hatalı olabilirim ama bana göre insanlık ölmedi. lazimsa sanada veririm tanımadığım halde aklında bulunsun

  • melankolia26  (15.01.10 22:16:43)
iyi yapmışın melankoli26 bi de şu komik savunmalar yok mu beni öldürüyor. yok 20 yaşındaymış. yok sosyal çevresi varmışta bilmemne.yapmasaymış o zaman böyle bir şey. bu arada 15 dolar için kendini paralayan bi vatandaşın sosyal çevresini(!) de merak ediyorum:)

  • naharir  (15.01.10 22:22:54 ~ 22:24:42)
eh be hacım insanlık ölmedi de kaç sevaptan girme günaha yaa...

yalnız böyle ibnelikleri de iyice teşhir etmek lazım.

donanımhaber.com a da bildir bari.
  • beni boyle sev seveceksen  (15.01.10 22:36:06)
melankolia26, özür dilerim dostum.okumadan anlamadan yorum yapmışım.kötü bir niyetim yoktu.zira ikinizide tanımıyorum ve sadece insani duygularla gördüğüm yanlışı dile getirmiştim.sen bildiğin yoldan, iyiliğinden şaşma dostum.

  • tyketto  (15.01.10 22:56:51)
çok iyi yapmışsın. facebook'tan bişey gözükmüyo; kapamışlar herhalde. aklı başına gelsin az bile bence. elinde yeterince delil olsa da polise ihbar edebilsen keşke.

  • kenarortay  (15.01.10 23:31:45)
yeminle pembe dizi gibi olmuş. tebrik ederim bu arada melankolia26 yapabildiğin,teşhir edebildiğin kadar et. cesareti başlarına bir şey gelmemesinden alıyorlar zaten bunlar.

  • idja  (16.01.10 00:45:43)
ekşisözlükten birine 15$ verince insanlıkmı yapıyosun?
inşallah değildir ama dolandırılmışsın ve sen üste çıkmaya çalışıyosun. paypaldan birine para göndermek ne zamandan beri insalık oldu? kaç kere kapına gelen muhtaçlara verdin 15$? kaç kere tema vakfına, mehmetçik vakfına löseve bağışladın 15$? deprem mağdurlarına veya filistine yardım toplamak için kaç kere ücretli sms attın? kızılaya kaç kere kan bağışladın? kaç kutu kullanmadığın ilacı verdin? hangi köydeki hangi okula kullanmadığın giysileri veya kitapları yolladın?
allah aşkına asıl siz komik oluyosunuz!
ayrıca madem senin için küçük bi meblağ neden bu kadar yaygara yaptın?
  • etna  (16.01.10 14:30:36)
valla etna doğru söylüyo suç biraz da sende. tamam asıl suçlu adam ama sen de pek güvenilir bi iş yapmamşsın. ben gittigidiyor dan sahibinden com dan bile alşveriş yaparken iyice araştırıp alışveriş yapıyorum. sen daha ilk hıyarım var diyene tuzla koşmuşsun. şimdi de insanlık yaptım falan ayağına yatma. böyle bişi yapıyosan hakkaten güvenceğin bi dayanağın olmalı. adamın adını, adresini (gerçek adını adresini) bilmelisin. ip no sunu bilio muşsun da mailini biliomşsun da çok afedersin ama bunnardan bi sikim olmaz. anca savclktı mahkemeydi uğraşr durursun sen sonç alana kadar avukata falan da baya bi para bayılırsın. bundan 10 sene sora da tabi adamı bulablrlerse belki ceza verirler. hayır bi de adamı tehdt edip durmuşsun sanki bişi yapablcek gbi. şimdi gelip burda istersen sana da vereblirim diye artslk yapıyosun ya, bu yaptığın işin saçmalığını bastırmaktan çok daha ön plana çıkarıyor. kendni rezil ediyosun yani adamı afişe edicem diye yola çıkıp. eğer hiç tanımadığın birine çıkıp 15 dolar verebiliyosan bu demektir ki bende para çok o parayı da siklemiyorum giderse gitsin. e giderse gitsin demiyosan eğer öyle her önüne gelene vermiyceksin paranı.

  • rentts  (16.01.10 15:50:03 ~ 17.01.10 14:18:10)