Ali express saat alimi

Ali expressdeb baya bir saat almak istiyorum.0.30 dolar ile 1.5 dolar arasindaki saatler.Bunlardan kac tane alabilirim en fazla?Bireyselim su anda. Fakat lazim olursa toplu alim icin sirkette gosterebilirim. 20 tane alsam mesela farkli 4 saatten olur mu? Sirketle alınca vergi çıkacak muhtemelen, bu saatler için odeyecegım vergi bedelini nerden öğrenirim?

Hiç kasma, maksimum 2-3 adet al ve farklı isimlerle farklı adreslere göndert. Diğer türlü ticari amaç için derlerse sadece vergisini ödeyip alamazsın, bir sürü gümrük masrafı çıkarırlar.

  • kimlanbu  (16.06.17 14:46:54)
boyutu büyük olmadığı sürece alırsın aslında.satıcı paketin içeriğini değiştirip bi güzellik de yapar.

  • mungojerry  (16.06.17 15:05:06)
Saatleri alacagım satıcılar farklı. Bu hepsi bir anda gelmez demek oluyor dimi? Yani 5'er 5'er farklı satıcıdan alsam farklı zamanlarda gelir heralde. Bu da riski azaltıyor.Saatlerin kargo ücreti de yok.

  • maria puder  (16.06.17 15:07:48 ~ 15:08:10)