6 yavru sokak kedisi ve annesinin bakımı hakkında

arkadaşlar çekmeköy tarafında kliniğimizin dibinde bakmaya çalıştığımız 1 anne ve 6 adet yavrusu var. gerekli şartları kendisi için oluşturmaya çalıştık ancak anne ertesi gün mevcut kutudan yavruları çıkarıp daha güvenli yerlere götürmeye çalıştı ve bunun için yolun karşısına geçip oto yıkamacının kulübesine girdi... adam "kedilerinizi burdan alın" gibi bir tepki verdiği için şimdilik kliniğimizin kullanılmayan bodrum katına koyduk ancak orda da korkuyoruz bir şey olur diye. anneye mamasını suyunu düzenli veriyoruz, kum da aldım hatta. ancak dış dünyadan da soyutladık gibi oldu bu da hoşuma gitmedi. önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum, malesef çok bilgi sahibi değilim.

yavrular 1-1.5 aylık olana kadar bu şekilde tutabilirsiniz bence. fırsatınız varsa günde bi kaç saat çıkarın, güneşte dolansınlar, yine içeri alırsınız. bende de 3 haftalık yavrular var, bu şekilde yapıyorum.

  • manuel mandalina  (16.06.17 09:54:55)
bizim sitenin bakkalı kedi taşıma çantası içinde bakıyor anne ve 3 yavrusuna. arada salıyorlar anneyi. halinden memnun hepsi.yavrular ayaklanıp büyünce salacaklar

  • hasmetizm 2046  (16.06.17 10:07:20)