Hala ev telefonu kullanan var mı ?

İşini evinden yürütenler ve bundan dolayı zorunlu kullananlar dışında...

Anneannemin evinde hâlâ var. O cep telefonu kullanmayı bilmiyor, öğretemedik. Şarja falan takamıyor. Bu yüzden hâlâ var. Biz arayınca açar.

  • tahin pekmez yoğurt  (15.06.17 22:54:53)
biz de var, acil durumlar icin tutuyorum, deprem, darbe vs gibi. aslinda cevirmeliye donecegim fakat bizde telsiz oalrak var. bence en guzeli cevirmeli, en guvenilir ve ulasilir olani.

  • mavicorap  (15.06.17 23:04:18)
Bizim evde de var. Pek kullanılmıyor ama yılların verdiği alışkanlık dolayısıyla hala duruyor öyle. Sabit telefonları aramak için nadiren kullanıyoruz sadece. Zaten telefon internet paketine dahil olduğu için ekstra fatura da ödemiyoruz.

  • nesenbilneben  (15.06.17 23:05:36)
Evde telefon hatti var ama cihaz bagli degil kullanmadigimiz icin. Telefonun varligini unuttuk. Ev telefon numaramiz var ama kullanmiyoruz. Ayrica adima bir tane daha sabit hat var, son 4 hanesi sirali numara ve cep telefonumun son 4 hanesiyle ayni oldugu icin iptal etmeyip sabit fatura oduyorum ona :D

  • stavro  (15.06.17 23:07:42)
Bizim evde var.

  • elorelia  (16.06.17 00:06:21)
turkcell kredi kartı ile ödeme kabul etmediği için az önce kullandım. yarına kadar da kullanıcam.

  • sanrı  (16.06.17 00:08:35)
Ailem ve babaannemin evinde var. Oturdukları muhitteki kişilerle kolayca iletişim kuruyorlar. Bizim evimizde hiç olmadı ve gerek de yok.

  • duyond  (16.06.17 00:39:34)