[]

bu yazıs mı oluyor ne oluyor?

gecen bir macı izlerken yan tarafta oturan birine doktor doktor diye takılıyordu ekipten birileri. sonra inceledigi goruntuleri gordum ben de ordan bi laf attım derken amcamın belirsizde kalan bir rahatsızlıgıyla ilgili uzmanlıgı oldugunu ogrendim. baya muhabbet ettik, getir sonuclara bakarım iyi birilerine yonlendiririm dedi. o arada benim meslegimden, neden tıp okumadıgımdan falan konustuk baya.
1 hafta sonra ofisine gittim, beni hatırladı ama adımı cıkaramadı. sonra sonuclara baktı tavsiyelerini verdi falan. ben kalkayım cok zamanınızı almıyım dedimi otur ya nolcak dedi. baya muhabbet ettik yine, hatta işimle ilgili bi soruyu 2 defa sorunca takıldım noluyor ne bu unutkanlık diye. sonra 1 hafta oncesinde konustugumuz benle ilgili detayları sıraladı, nerde yasıyorum, neler yapıyorum falan. sonra numaram var mı sende dedi, kartından aldım ama ben veremedim numarayı. o da sormadı. şimdi bu adam benden baya buyuk, cocugu da var bosanmıs sanırım. aşırı etkilendim ama o kibarlıgından mı bu kadar ilgi gosterdi ilgilendi mi anlayamadım.
maç yapılan yerde takılmaktan baska secenek yok gibi di mi, ben cesaret edip yazamam telefona.


 
Yanlış anlama ama yazdıklarını tam anlamadım. İnsanlar konuşır tanışır arkadaş olur sevgili olur sınırlarını kendi belirler. Çok fazla takılma ayrıntılara görüşmek istiyorsan aynı arkadaş ortamını bir daha bir araya getir.


  • intihar etsem de kendime gelsem  (15.06.17 22:33:11) 
Ben ek bir ilgi göremedim . Ilgilense senin numaranı isterdi. Güzel bir sohbet olmuş gibi sadece .


  • cabiday  (15.06.17 22:36:05) 
Valla ortada yazma durumu falan yok bence.


  • j r r tolkien hayrani  (15.06.17 22:51:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.