oyuncak ayının üzerine parfüm sıkmak

merhaba arkadaşlar. biz bayağı, bildiğiniz liseliyiz de, kız arkadaşıma hediye olarak 1 metre oyuncak ayı aldım.
ben bunun üzerine parfüm sıksam sarılıp uyuduğunda benim gibi koksun diye, zamanla kokusu değişir mi parfümün, kötü olur mu?
sıkacaksak ne kadar sıkmak gerekir, ayarı nedir? daha önce yapan var mı?
çok teşekkürler,
sevgiler, saygılar

Dostum sen liselisin büyük düşün. Ayıya acaba ne kadar parfüm sıkmalıyım diye düşünmeden nasıl olsa zamanla uçacak diye bütün şişeyi boşaltmalısın.

Koltuk altına deodorant sık hatta. Hatta Ayıya senin bikaç gün giydiğin bir tshirt giydir.

Öpüyorum derslerine dikkat et.
  • emfuzi  (15.06.17 08:40:05)
parfümüne bağlı. deodorant tarzı şeyler durdukça ekşi bir kokuya dönüşüyor. iyi bi parfümse, sağına soluna 3-5 fıs sık, durduğu kadar durur işte.

  • manuel mandalina  (15.06.17 10:41:27)
Ayının yanında kullandığın parfümden de bir şişe hediye et. Kokusu azaldıkça kız tazelesin.

  • joker06  (15.06.17 11:49:33)
çok güldüm, çok şeker :)

bence de sarılıp uyu, sadece parfümün değil, teninin kokusu da geçer biraz da olsa.
onu sonra 3-4 fısla desteklersin.

ayrıca ayıcığa senin parfüm sıktıktan sonra giydiğin, üzerinde birkaç saat ya da bir gün kalmış olan bir tişörtü giydirmek de işe yarayabilir.
  • blatta hiberna  (15.06.17 11:53:52 ~ 11:54:30)
ayıya tshirt giydir

  • dedim dedim de kime dedim  (15.06.17 11:55:45)
selam liseli, oncelikle dilbilgisi 5 pekiyi, tebrikler! bayagi'yi bile dogru yazmissin ^^

cok parfume bogma ayiyi. bi fis sik uzaktan yeter. yani parfumu havaya sik, ayiyi damlaciklar havadayken icinden gecir. tshirtunu giydirip bir sure ayiyla uyumak da iyi fikir.
  • jimicik  (15.06.17 11:57:45)
Ah benim liseli kardeşim. Neyse bişey demeyeceğim şevkini kırmayayım... Ayıya atletini giydir birkaç gün. Biraz da parfümünden sık tamamdır.

  • primetime  (15.06.17 13:32:07)