3 kağıtçı sallamacı bir tip mi sizce ?

Bir netten bulduğum bir arkadaş dehset çevrem var sana bir sürü iş getiricem diyip ortaklığımı istedi ..

1 -Konusma basına 30 yasında olduğunu ama kimlikte 92 doğumlu yazdıklarından bahsetti

2- Belgrat avusturya doğumluyum dedi ama belgratın sırbıstan da olduğunu bilmiyor :)) sonra soylediğimde o işler karısık diye geçiştirdi ..

3- Ben x y im .Sen benle çalışmassan x yi kaybettin diyerek de dehset egosunu ortaya koydu .İşte büyük çevresinin olduğunu söyleyip size büyük işler yaptırtıcam falan dedi ...

4-Direkt para istedğimde de oyle yüklü para ile masraf ortağı olamıyacağını belirtti

5-Ben de açıkçası konusma basından beri salladığını pek size inanamıyacağım diyip güle güle ettim :)

ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz mı böyle bir söz vardı.

öncelikle ortaklık değil de komisyon teklif etseydin, yani önce müşteri getirip karşılığında komisyon alsaydı ve bi' kotadan sonra ortaklık vereceğini belirtseydin. sözleşmeyi öyle yapsaydınız.
  • mete kudur  (14.06.17 23:21:37)
yok yaa nne alakası var, bana güven verdi eleman, inandım ben şahsen yani.

bence büyük işler kaçırdın, belgrad zamanında avusturyalılar tarafından işgal edildiği sırada doğduysa demekki...
  • kurnaz  (14.06.17 23:25:46)
ben o kadar dinlemezdim bile daha ilk maddede eyvallah der uzaklaşırdım.

  • reanarchy  (14.06.17 23:29:36)
-Sen de bunu yedin.
-Yedim abi.

  • filipis  (14.06.17 23:31:14)
Elemanla biraz daha konuş, büyük ihtimalle seni "mega holdings" gibi bir yere üye yapmaya çalışacak.

Özellikle şuradaki (bkz: mega holdings) ilk 4-5 entry'i okursan olayı anlarsın. Elemanın konuşma tarzından bunu çıkardım, başka bir şey çıkacağını sanmıyorum açıkçası.

Ortak olayım diye başlamış ama büyük ihtimalle iş buraya kayacak, sakın para verme.

(bkz: saadet zinciri)
  • hayirsiz  (15.06.17 00:00:51 ~ 00:07:38)
gerçekten komikmiş iyi yapmışsın yollamakla

  • basond  (15.06.17 19:47:03)