[]

Beşiktaş veya Kadıköy'de basket maçı izleyebileceğimiz mekan

var mı? akşam beşiktaş-fener maçı var. maç ücreti almamaları tercih sebebi :D
 
kadıköy çarşıdaki mekanların neredeyse hepsinde izleyebilirsin. bu maça zaten ücret isteyen olmaz diye tahmin ediyorum.


  • re noreno  (14.06.17 14:35:59) 
bu maça ücret isteyene tokadı bas.


  • jamswety  (14.06.17 15:44:31) 
Köyiçi'nde United'a git, Cem'in mekanı. Beşiktaşlı isen Forza'ya da gidebilirsin.. Rakı-balık da olsun dersen Olta Balık, Elma Pub'ın üstü de olur..

'korkunun ecele faydası yoktur, burası Akatlar burdan çıkış yoktur' diye haykırmayı unutmayın :)
  • Jimmy Lue  (14.06.17 15:53:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.