Bu kategorilerle kim oynuyor

Dün bir soru sordum, içinde sırf hastalık kelimesi geçiyor diye medikal kategorisine taşıdılar. Az önce de açılan bir duyuruyu ki içinde soru yok, bi şey yok, aşktan bahsediyor diye gönül işlerine taşıyıp yoruma açık hale getirmişler. Niye kafanıza göre kategori değiştirip duruyorsunuz? Bi sizin bildiğiniz mi doğru?

Yorumları da alabilirim konu hakkında.

aynen ya, son dönemde iyice saçmalandı bu kategorileştirme konusunda.
galiba sorudan ziyade anahtar kelimelere bakıyorlar. saçma buluyorum.

  • m e b  (14.06.17 01:58:05)
birde bunun cevap silen versiyonları var. Soru başlığına yanıt bırakıyoruz adam pardon SN. Moderatör Bey/Bayan yanıtımızı siliyor ve ekliyor " tartışmaya açık" ne yazmam gerektiğini de söylese ya keşke. Adam 2x2 kaç diye sormuyor ki belirli bir kalıpta cevap yazıp 4 diyelim. Adam fikre ve yoruma dayalı bir yanıt gerektiren bir şey yazmış. Tartışmaya açıksa bırak tartışalım sanane? Pardon özür Sayın Moderatör daha iyi bilir ama işte ah biz iş bilmezler.

  • odiyus  (14.06.17 02:35:14)