[]

overwatch buddies

merhabalar. şu an 2450 rating, career high 2550 ve hissedilen de 2600 ratingi olan bir overwatch oyuncusuyum. günde 4-5 comp atabileceğim, kendi aralığımda ve oyunu sakin oynayan insan arıyorum.

bir özel mesaj kadar uzağınızdayım.


 
selam. saçma sapan oyunculardan gerçekten bıktım ve ekşi duyurunun bir oyun grubu oluşturma konusunda bir işe yaramasını bekliyorum. overwatch oynayan ve sesli iletişim kurabilen, benim seviyeme yakın oyuncularla beraber oynayalım da trollerden kurtulalım.

dipnot: FU Blizz.

not: her saçmalığa bir cevabı, katılacak insanı olan şu sitede dünyanın en çok oynanan 5 oyunundan biri için oynayacak insan bulamamak çok absürt. duyuru, bir işe yara.
  • i drive the hearse  (08.07.17 16:17:05 ~ 16:42:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.