Spor ile ilgili bir tavsiye?

Uzun zaman sonunda vakit yaratıp spora başlıyorum.
Bir bisiklet aldım işe onla gidip geliyorum. Giderken ortalama 30 dakika sürüyorum.
Haftada bir iki gün tenise gidiyorum.

Bunlar dışında özellikle kalça ve göğüs bölgesindeki yağlanmalar için(hatta jinekonasti ameliyatı olacaktım, sporu da denemek istedim-yalancı jinekomasti imiş) de ayrı bir fitness falan da yapmak istiyorum. çok göbeğim yok ama böyle bıngıl bıngıl hani gergin değil, vücudumun çoğu böylr çünkü sporsuz zayıfladım.

Sorum şu ki tenis zaten maliyetli olduğu için bir de spor kulübünün maliyetine girmek istemiyorum, işteki spor salonunda bir program uygulamak istiyorum; ama beslenmemi ve hareketlerimi düzenleyecek de bir akla ihtiyacım var, var mı böyle yararlanabileceğim bir program, ya da önerileriniz var mı, çok makbule geçer:)

P90x tarzı programlae var belki uygulayabilirsin..

  • arkburak  (13.06.17 23:58:50)