iş geliştirme platformları

herkese günaydın sevgili insanlar, hepinize çok güzel bir gün diliyorum.
-ofisteki gereksiz neşeli sinir bozucu tip mode off-

globn diye bir iş geliştirme platformu varmış, dün bir arkadaşım paylaştı. ilk iki toplantıya gidebiliyorsun sonra üye olmak istersen yıllık 1700 lira. amaç yeni insanlarla tanışmak, iş ağını geliştirmek, yeni müşteri bulmak falan.

sözlükte biraz araştırdım benzer bir sistemle ilgili birazcık yorum var ama onlar da çok arada bıraktı beni.

daha önce böyle bir şey deneyen oldu mu? mantıklı geliyor mu kulağa? ben şu an zaten tam zamanlı çalışıyorum ama yaptığım işin dışında freelance yapabileceğim şeyler var, sosyal medya-metin yazarlığı-redaktörlük falan. hem çalıştığım yere hem de direk kendime bir yararı olur mu bu zımbırtının acaba?

iş adamları derneği var aynı mantıkla çalışan onların üyelik ücretleri çok yüksek tabi ama işe yaradığını biliyorum. bu henüz fakir olanlar için bir sistem gibi.

napayım, bir gidip ortama bakayım mı?

benzer işe yarayan çok çeşitli platformlar var, bni bunlardan biri mesela. çevremde tanıdıklarım memnun, hayvan gibi iş alıyorlar, yetişemediklerini paslıyorlar filan ama tabi alanınız da çok önemli. freelance redaktörlük ve sosyal medya fatura kesemiyorsanız olmaz gibi ama yine de bir deneyin tabi.

  • evde liyakat kalmamis  (13.06.17 10:43:40)
@evde liyakat kalmamış

çalıştığım yer reklam ajansı, freelance yapacağım şeyler için çalıştığım şirket üzerinden de fatura kesebilirim, o konuda sıkıntı olmaz. ajansa da iş alabilirim.
  • ofelia  (13.06.17 11:04:05)