hotmail adresini uzun sure sonra acmak

cok uzun sureden sonra yedek instagram, yemepsepeti ve bilimum diger eskiden acilmis hesaplarimin baglantili oldugu hotmailimi acmam gerekti. instagrama uzun zaman sonra girdigim icin mailinize bi code attik onunla girin diyor. fakat adrese giriyorum, asla bu mail ulasmiyor. yemeksepetinden siparis verdim, onun maili geldi. gmail guncel olan adresten kendime(hotmaile) rastgele mail attim, o da geldi. ama.instagramdan o mail bir turlu gelmiyor. ustelik hem bilgisayardan, hem mobil hem de uygulamadan hotmail oturumu aciyorum, eski maillere asla ulasamiyorum. son iki yildir bana hic mail gelmemis gibi... neyse o maillere olan oldu da su instagram hesabini nasil kurtaririm?

bakmadigim klasor kalmadi. hem webde hem mobilde hem uygulamada. her seyi denedim. ustelik instagramda onbin kez "...@hotmail.com" adresine code attik, yazisini da gordum. gelmiyor ama nalet mail.

  • mrsmoon  (13.06.17 00:55:07)
iyi de hesabi degistirmis olsam, nasil o hesapla o isim ayni olsun. bunu gorebiliyorum. butun ihtimalleri dusundum, denedim.. ama nein, olmuyor. ismimi yazinca o hesaba mail attik diye cikiyor zati. su anda hotmail support ile yazisiyorum, onlar cozmeye calisiyorlar vow. sag ol yine de

  • mrsmoon  (13.06.17 01:19:53)
İnstagram mailini engellemiş olabilir misin

  • feel the blanks  (13.06.17 01:41:05)