ekşi sözlüğe küsen kaliteli yazarlar nereye gittiler?

yazdıkları bir platform var mıdır? yoksa herkes kendi halinde mi takılıyordur?

Diazepam Onedio'nun kurucularından sanırım. Sallamış olmayayım ama Onedio ilk çıktığında onla alakalı bir şeyler yapıyordu. Eminim ki, birçoğu işi paraya dökmeye çalışıyordur. Madem Ekşi'ye o kadar komik şeyler yazabiliyoruz, o halde neden kendi sitemizi kurmuyoruz diye düşünüyor olmaları yüksek bir olasılık. Twitter'da güzel flood yapan birkaç kişi var. Onların da yazar olduklarını düşünüyorum. Hatta bana göre Twitter'da komikli şeyler paylaşanların genelinin yazarlık geçmişi var. Gerçi ilk dediğim yazar bırakmadı da, her gün bir şeyler yazmıyor artık kimse işsiz olmadığı sürece.

Ben de mesela önceden kaliteli şeyler yazardım ama uçurulduktan sonra Sözlük'e güvenim kalmadı. Bilerek hiçbir şey yazmıyorum.
  • dissendium  (12.06.17 23:33:03 ~ 23:37:35)
Ben vardim kustum bi de sutladilar beni.

  • brad pitt  (12.06.17 23:34:40)
bazıları işin çöplüğe gittiğini gördüler ve sadece okuyucu olarak takılıyor. Kendi çevrelerince ortamları var. Millet şimdi şeyine bakmaktan yazamıyor bile.

  • evimin paspasi  (12.06.17 23:52:57 ~ 23:53:53)
+1 bende dusuncedeyim , Bana değer vermeyene bende değer vermem

  • kleider  (13.06.17 01:06:04)
Yazanlar twitter da, bi kaçı blog vs yazıyor. ama bayasından hiç haber yok. özellikle ilk 3 nesilin ağır abileri yer yarıldıda içine girdi sanki.

  • arnatuile  (13.06.17 01:11:45)
ekşi'den başka yerine konabilecek bir yer yok, en fazla arada okuyucu takılıyordurlar.

  • gezegen olan pluton  (13.06.17 01:20:12)
twitter fenomeni oldu benim bildiklerim, memur olan da var :)

  • otonomo  (13.06.17 01:29:38)
toplandıkları bi yer var da saklıyorsanız benden... bu arada yazdığınız yazarlardan hiçbirini bilmiyorum.

edit: diazepem'i haftanın beğenilerinden anımsıyorum.
  • for day to break  (13.06.17 01:34:28 ~ 01:38:34)