Kombine / Tribün sorusu

Merhaba tribüncü abiler

kombine bilet alıcam ve alt düşünüyorum. kale arkası değil, normal kapalı tribün. bu tarz bir yerden bir defa maç izledim, acayip hoşuma gitti o yüzden böyle bir gaza geldim. neyse sorum şu

en önde oturmanın bir dezavantajı var mı? nispeten daha yukarı tarafta olmayı tercih ediyor gibi geliyor bana insanlar. bu böyle mi gerçekten ve böyleyse neden?

galatasaraylılar için bonus soru

doğu alt mı
batı alt mı

oturup insan gibi izlemek istiyorum. batı altta fener maçı izledim, herkes ayakta takılınca mecbur ayakta izledim bütün maçı. doğuyu kestim arada, orada insanlar baya efendi gibiydi
ne diyosunuz bu işe

Aşağıda oturursan sahanın derinliğini fark edemezsin.
Oyuna ve sahaya hakim olmak için üst katın ön tarafları en iyi yer kanımca.

  • cakabo  (12.06.17 23:45:34)
Yaza girilirken ön taraflara pis güneş vuruyor haberin olsun. Gerçi GS ise gündüz maçı vermezler ama yine de göz önünde bulundurabilirsin dezavantaj olarak.

  • norek  (13.06.17 00:10:03)
Bilader eski sezon kombinen varsa yenilemek isteyen 5 arkadaşından biri olabilir miyim? Yardımcı olabileniniz var mıdır?

  • kronik hasta  (13.06.17 01:01:14)
en önde önünde kim oynuyorsa onu izlersin, oyun genelinin takibi gerçekten zor oluyor ama detay izlemek istiyorsan en ön daha iyi.

  • valkin rockefeller  (13.06.17 01:04:48)
@cakabo normalde hep oradan izliyorum senelerdir. dediğim gibi işte bu tribünde bir defa izledim ve çok hoşuma gitti, uzakta kalan pozisyonu görmek falan konusunda da zorlanmadım hiç.

@norek gündüz maçı bir tek arada kupada oynanıyor, onun dışında ligde falan olmuyor pek.
  • cay koy geliyorum  (13.06.17 14:01:56)