Hesaba para gelmeme sorunsalı

Denizbank'tan maaş hesabım vardı,2-3 aydır kullanmadım hiçbir şekilde.Bazı nedenlerden dolayı yurt dışına çıktım.Ailemden birine rica ettim "havale yap hesabıma ben burada bankamatikten çekeyim " diye.Kendisi 2 kez havale yaptığını söylüyor fakat ikisinde de para dönmüş hesabına.Benim yurt dışında olmamla bunun bir alakası var mı ? Kartı yurt dışında hiç kullanmadım,kredi kartı değil maaş kartı(hesabı).Kart yurt dışında kullanıma kapalı durumundan dolayı mı para gelmiyor sizce ?

kartla ilgisi yok.banka hesabına bağlı olan karttır.
hesaba para gelirse karttan çekersin.
hesaba gelmeme nedeni de, hesbaın artık inaktif olması olabilir.
aktifleştirmen şart
  • neo  (12.06.17 22:29:24)
bankaya mail attım umarım en kısa sürede cevap yazarlar.

  • fatih terim akti  (13.06.17 00:01:50)
hesap numarasını yanlış verme gibi bir şansım yok direk internet bankacılığından print screen yapıp yolladım. :/

buradan müşteri hizmetlerini arayamam öyle bir şansım da yok.mail atabildim ancak cevap bekliyorum.
  • fatih terim akti  (13.06.17 12:29:27)