Cem adrian spotify

Spotifyde niye yok Cem adrian?O kadar para veriyoruz dinlemek lazım.

O kadar para da en fazla 15 lira. Dünyayı satın aldığını filan zannediyor sanırım bu kafada olanlar. Para verdik diye her istediğimizin olma garantisi yok.

  • devilred  (12.06.17 15:58:20)
@devilred

Her istedigimiz degil ama önemli ve cok bilinen sanatcilarin olmasi gerekir, Cem'de onlardan biri.
  • maria puder  (12.06.17 16:02:03)
bir sanatçının albümü en düşük 20-25 lira. o kadar para da vermiyoruz yani haftada yüzlerce şarkı dinlediğimiz platforma. kendi isteği ile çekildi +1.

  • golgi aygıtı  (12.06.17 16:02:08)
Bu Spotify'ın verebileceği bir karar değil. Sanatçının isteği doğrultusunda gerçekleşir. Ki zaten Cem Adrian eserlerinin bu tür platformlarda bulunmaması kararını kendi vermiş.

  • Skey295  (12.06.17 16:13:59)
Bireysel olarak "o kadar" para vermiyoruz ama milyonlarca insan spotify'ı kullanıyor, büyük paralar dönüyor yani, kullanıcı sayısı gittikçe de artıyor. Yüzlerce şarkı dinliyoruz ama zaten biz de bir kerelik değil, her ay veriyoruz bu parayı. O yüzden her ay verdiğim 15 TL'yi küçümsemiyorum ben.
Ha belki bu parayı müzisyenler değil, yapımcılar kazanıyor, orasını bilemem. Zaten albüm satışlarının da kazananı yapımcı oluyor.

Cem Adrian çekilmese iyiydi evet, severdim, ama kendi kararı. Müzik sektörüne toptan tepki koydu adam.
  • peggy  (12.06.17 16:14:24)