1 ay ne kadar harcarım sizce ?

20 30 gün arası ingiltre iskoçya ve irlandaya gideceğim.Sizce minumum harcamam ne olur ?

2000 TL min

  • coldnick  (12.06.17 12:50:00)
Otel hostele para vereceksen bence en azından gecelik ortalama 25 poundu falan gözden çıkar. Bu bile zaten 2'bini geçer kendi başına. Vizedir, uçaktır derken 6 bin tl harcarsın diyorum rahat.

  • noluyo yaa  (12.06.17 13:05:08)
bana göre, avrupa'nın diğer ülkelerinde 1 ayda minimum 6 bin tl harcanıyor, ada ve çevresi daha pahalı olduğu için 7 bin min diyorum.

  • makarnavodka  (12.06.17 13:41:37)
1 ayda 7 farklı şehri gezmek için yola çıktım (şuan cardifften bildiriyorum :) )
1 ayda gecelik ortalama £18 pound a ayarlamışım (kaldığım hosteller genellikle 6 kişilik karma hostel)
national expressten biletlerimi aldım toplam £100 ü geçmedi
iskoçya veya irlanda değil rotam central uk,
1 ay içerisinde geleceksen belki yollarda kesişiriz
  • part time pollyanna  (12.06.17 21:36:45)
söylemeyi unuttum, günlük yemek olarak tescodan deal meal yapıyorum onunla birlikte ortalama £6 a yemek kahve vs günlük harcamam oluyor
alkolu dışardan alıp içmek ucuz ama bana keyifli gelmiyor pubta veya cafede içmek daha çok hoşuma gidiyor, en çok harcama da oraya gidiyor haberin olsun (keyfi bir durum yani, burayı kısıp baya tasarruf edebilirsin)

  • part time pollyanna  (12.06.17 21:40:14)