[]

Fethiye kalacak yer

günaydın duyuru insanları,

temmuz ayı sonunda fethiye ve kaş olmak üzere 5 kişilik bir arkadaş grubuyla tatil yapmayı planlıyoruz. bu bölgede kalınabilecek pahalı olmayan fakat güzel konaklama seçenekleri önerir misiniz?
herşey dahil gibi bir otel aramıyoruz, oda+kahvaltı yeterli bizim için. pansiyon olur, hostel olur vb.

 
Oda kahvaltı her yerde mevcut, 50-TL'ye bir çok yerde tabelaları görürsünüz ama;

Arabanız olacak mı? kaç gün kalacaksınız? bunun gibi biraz detaylı mesaj atarsanız Fethiye ve civarı ile ilgili (kaş da dahil) bir çok öneride bulunabilirim :)
  • dostlarorkestrasi  (12.06.17 11:53:48) 
şehir hayatından çok sıkıldıysanız fethiye'deki kabak koyu'nu tavsiye ederim.

biz orada reflections camping'te kalıyoruz. bence en güzeli o. ama bölgede birçok benzer camping alanı var, onlara da bakabilirsiniz.

bungalovlar; geceliği kişi başı 90 lira. bu fiyata kahvaltı ve akşam yemeği dahil.
çadırda kalırız derseniz daha da ucuz oluyor.
yemekler i-na-nıl-maz. her şey doğal. nasıl diyorlar..organik! bir kahvaltı ediyorsunuz, bütün gün tok geziyorsunuz.
ve tabi aynı anda hem ormanın ortasında hem de denizin kıyısında bir tatil yapmış oluyorsunuz.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (12.06.17 12:08:11) 
@dostlarorkestrasi mesaj attım :)

@istanbul kanatlarimin altinda, açıkcası kabaka baktım ama saçma sapan rakamlar gördüm birkaç yerden, sonrasında vazgeçmiştim. kabaka bakayım.
  • re noreno  (12.06.17 12:22:15) 
hisarönü ve çalış taraflarında haftalık veya günlük kiraya verilen evler vardır. 5 kişiye uyabilir.


  • paranoyakk  (12.06.17 13:33:52) 
fethiye'de el camino.


  • bellbane  (12.06.17 13:37:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.