[]

İnsanları ifşa etmenin oldukça popülerleşmesi

Bir de bu ifşacıların hayal dünyalarında yarattıkları argümanlar var. Ülkede hukuk yok, kendi cezamızı kendimiz kesiyoruz diyo. Sen kimsin ki ceza vermeye yetkili görüyorsun kendini?

Bu ifşaların bi cezası yok mu?

Sadece kriminal şeyler değil, twitterda binlerce komikli şakalı fotolar var. Hep ifşa üzerine.

Özel hayatın gizliliğini ihlal suçu değil mi bu?

 
Evet suç. Kardeşimin bir videosunu ben tüm sitelerde sildirdim. Bir kaç tanesi mırın kırın etti, 18 yaş altındaki reşit olmayan bir bireyin izin olmaksızın videosunu paylaştıklarını kendilerine iletince özür dileyerek sildiler.

Bendeki taciz videosu değildi, arkadaşları oyun oynarken bizimkiyle dalga geçtikleri bir videoydu.
  • kurnaz  (11.06.17 18:28:12 ~ 18:33:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.