[]

LYS sınav görevlileri sınavdan ne kadar sonra dağılıyorlar?

öğrencilerin başında duran salon görevlisi mesela. 12:15'te sınav bitiyormuş. salon görevlisinin çıkması ne kadar sürüyor? bilgisi olan var mı?
 
Gozetmenler imza atmadığı için sınav biter bitmez çıkar. Salon başkanları imza atıp evrak teslim edeceği için biraz daha oyqlanır. Okulun buyukluğune gore 5-10 dakika arası.

Tabi sınıfta evrakların toplanması ve poşetlenmesi de var. Salon başkanı ve gozetmemin iş bilir olmasına gore 5 dakika falan surer.
  • halanne  (11.06.17 12:30:56) 
Bina sınav sorumlusu falan soruyorsan onlar kuryeyi bekler. Ne zaman gelirse.


  • halanne  (11.06.17 12:31:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.